قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

خلاصه سریال در قصه های زندگی می کنند + سریال ویژه محرم 95

خلاصه سریال در قصه های زندگی می کنند + سریال ویژه محرم 95

خلاصه سریال در قصه های زندگی می کنند + سریال ویژه محرم 95

سریال در قصه های زندگی می کنند + عکس بازیگران سریال در قصه های زندگی می کنند

سریال در قصه های زندگی می کنند

خلاصه سریال در قصه های زندگی می کنند + سریال ویژه محرم 95

مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» به کارگردانی داود بیدل و تهیه‌کنندگی محمدهادی پروین سریال محرم شبکه دو سیما معرفی شده است.

کارگردان این مجموعه تلویزیونی در گفت‌وگو با ایسنا در توضیحی درباره مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» گفت: این مجموعه روایتگر قصه‌های دراماتیک در قالب اجتماعی و دینی است و برای پخش در ایام محرم مناسب است، اما موضوعاتی که در آن روایت شده است مستقیما به ایام محرم اشاره نمی‌کند.

این کارگردان با اشاره به اینکه هر قسمت از مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» قصه مستقلی دارد و اپیزودیک است، توضیح داد: این مجموعه قصه آدم‌های عادی جامعه و آدم‌هایی است که همیشه با آن‌ها در ارتباط هستیم و آن‌ها را می‌بینیم که به نوعی با مضامین اجتماعی عجین شده است.

جمشید مشایخی، فرخ نعمتی، حمید ابراهیمی، حسن جوهرچی، متین ستوده، سپیده خداوردی، شهرزاد کمال‌زاده، رامین راستاد، گیتی قاسمی، نسیم ادبی، مهری آل‌آقا، کیوان محمودنژاد، کاوه سماک‌باشی، اسماعیل خلج، محمود مقامی، سمیرا حسینی، امید زندگانی، مهدی امینی‌خواه،‌ افشین سنگ‌چاپ، اتابک نادری، مجید واشقانی، سروش جمشیدی و… از جمله بازیگران مجموعه محرمی «در قصه‌ ها زندگی می‌ کنند» هستند.

عکس بازیگران سریال در قصه های زندگی می کنند

خلاصه سریال در قصه های زندگی می کنند + سریال ویژه محرم 95

عکس بازیگران در قصه های زندگی می کنند

کارگردان سریال «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» با اعلام اینکه در حال حاضر مشغول تصویربرداری ششمین اپیزود از این مجموعه نمایشی هستند، از آغاز تدوین سومین اپیزود این سریال خبر داد.
داوود بیدل در گفت‌و‌گو با ایسنا درباره وضعیت تدوین سریال اپیزودیک «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» توضیح داد: تدوین سه قسمت از سریال «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» توسط مهدی جودی به پایان رسیده است. همچنین مراحل تصویربرداری و تدوین همزمان کار نیز در حال انجام است.
این کارگردان همچنین درباره شرایط تولید مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» گفت: این روزها ضبط ششمین اپیزود سریال در حال انجام است و کار در لوکیشن‌هایی نظیر شهربازی، دریاچه‌ مصنوعی خلیج فارس و برخی لوکیشن های خیابانی ادامه دارد. یکی از ویژگی‌های این سریال استفاده از لوکیشن‌های متنوع و زیاد است؛ اگرچه این کار شرایط را از نظر تولید دشوار می‌کند، اما در نهایت به جذابیت کار منجر خواهد شد.
وی اضافه کرد: تصویربرداری مجموعه «در قصه‌ها زندگش می‌کنند» از ۱۱ اسفند ۹۴ آغاز شده و تاکنون ۵ اپیزود از این مجموعه با حضور بیش از ۲۰ بازیگر نیز تصویربرداری شده است که از این میان می‌توان به حضور جمشید مشایخی، فرخ نعمتی، شهرام عبدلی، افشین سنگ چاپ، مجید واشقانی، امیر محمد زند، متین ستوده، نیلوفر شهیدی، شهرزاد کمال زاده، سپیده خداوردی، بهار ارجمند و… اشاره کرد. بیدل در زمینه اپیزودهای مختلف مجموعه در قصه‌ها زندگی می‌کنند توضیح داد: اپیزود اول از این مجموعه داستان زندگی نانوایی را روایت می‌کند که بعد از مدتی نانوایی را می‌خرد، اما به تدریج برکت از این نانوایی می‌رود و مردم کمتر به آنجا مراجعه می‌کنند. در جریان همین داستان مشخص می‌شود که علت این ورشکستگی نانوایی، پول حرام و در واقع حق بچه یتیم هست که بابت خرید مکان نانوایی پرداخت شده است. اپیزود دوم این سریال هم درباره قضاوت و عدالت در هر شرایطی است. کارگردان مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» در پایان گفت: اپیزود سوم این مجموعه نیز بر مفهوم خیرخواهی و نیکوکاری و بازگشت عمل خیر به هرکس اشاره می‌کند و سعی شده تا این مضمون در لایه‌های داستان به مخاطب القاء شود. اپیزود چهارم، داستان مردخیری است که صاحب یک پرورشگاه است و در سردخانه بیمارستان به زندگی برمی گردد و پس از آن به تدریج پی به ماجرای مرگ خود می‌برد . همچنین اپیزود پنجم هم داستان زنی را رویات می‌کند که صاحب فرزند نمی‌شود و از طرفی دچار سوتفاهماتی با همسر خود است. اپیزود ششم این مجموعه نمایشی به تعهد اخلاقی و رابطه‌های کاری در عین روایت یک قصه ملودرام مربوط است.
مجموعه اپیزودیک «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» در ٢٠ قسمت ۴٠ دقیقه‌ای برای پخش از شبکه آی‌فیلم تولید می‌شود. این مجموعه به قلم گروهی از نویسندگان به سرپرستی علی حدادی با کارگردانی داود بیدل توسط محمدهادی پروین در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی سازمان صداوسیما در حال ساخت است. عوامل پشت صحنه سریال «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» عبارتند از: مدیر فیلم برداری: ناصر محمود کلایه، نورپرداز: ناصر بیگ‌زاده، مدیر صدابرداری: مسعود شاهوردی، صداگذار: مهرداد جلوخانی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: نرجس ابراهیمی، دستیاران کارگردان: حمیدرضا بیدگل و کسری محمدی، مدیر تولید: وحید مرادی، مدیر مالی: ابراهیم تفرشی، تدوینگر: مهدی جودی، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، دستیار تصویربردار: رامتین فروتن، دستیاران صحنه: علی خزایی، مصطفی هادی و فرشاد رییسی، دستیاران لباس: زهرا موسوی، انتخاب بازیگران: افشین سنگ چاپ، طراح و اجرای گریم آقا: امید گلزاده، عکاس: هانیه رستمی، جلوه‌های ویژه: آرش آقابیک، مدیر تدارکات: یوسف آقایی، منشی صحنه: مرضیه آذری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *