قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

بیوگرافی فائزه علوی + عکس های اینستاگرام فائزه علوی

بیوگرافی فائزه علوی + عکس های اینستاگرام فائزه علوی

فائزه علوی متولد 8 اسفند 1364 در قزوین، بازیگر است.

فارغ التحصیل فوق لیسانس تئاتر عروسکی از دانشگاه هنر تهران است، علاوه بر بازیگری، عروسک گردان بود و تجربه کارگردانی نیز دارد، او از جمله عوامل عروسکی خندوانه بود.

خانواده

در یک خانواده هنری بدنیا آمده است، پدرش سید رضا علوی از شاعران معاصر است، یک برادر بنام حافظ و یک خواهر بنام فری دارد.

شروع فعالیت

فعالیت هنزی فائزه از 14 -15 سالگی با تئاتری بنام تصویر دوریان گری علیرضا قربانی شروع شد، او در سال 1385 وقتی 21 ساله بود فیلم کوتاهی بنام  وقايع نگارى يک ذهن رويا زده را ساخت.

از سوره تا هنر

لیسانس تئاتر را از دانشگاه سوره و فوق لیسانس تئاتر عروسکی را از دانشگاه هنر تهران گرفت و رفته رفته بعنوان عروسک گردان در نمایش های تئاتری حضور پیدا کرد.

فائزه علوی عروسک گردان جناب خان

در سال های اول شروع خندوانه به عنوان یکی از دونفر عروسک گردان جناب خان مدتی فعالیت می کرد، و حتی مدتی هم در نمایش به عنوان زن بایرام در برنامه حضور داشت.

بازی در تلویزیون و سینما

فائزه علوی در سریال گذر از رنج ها سال 91 و سریال در قصه ها زندگی می كنند سال 95 در نقش فرعی بازی کرد او در فیلم های سینمای گلدن تایم سال 94، مفت آباد سال و ایتالیا ایتالیا در سال 95 نیز حضور داشت.

سوابق + فیلمسازی و جوایز

فائزه در بیش از 20 نمایشگاه تئاتر، 3 سریال تلویزیونی، 7 فیلم کوتاه و 3 فیلم بازی انجام داده است. فائزه همچنین 7 فیلم کوتاه را اجرا کرد که دو نفر از آنها جایزه های Greenmefilmfestival، Greenfestival، جشنواره فیلم های مستبد و جشنواره فیلم Aswara در سال 2016 را دریافت کردند.

مهاجرت و کشف حجاب فائزه علوی

خانوم علوی در سال 96 بعد از مدت ها رفت آمد برای همیشه در استرالیا ماندگار شد، او انجا برای مجله مهرگان چاپ لندن نقد فیلم می نویسید، عکاسی می کند و گهگاهی فیلم کوتاه می سازد.

در اردیبهشت 96 او عکس های از کشف حجاب خود را رسانه ای کرد، انتشار این عکس ها بی حجاب رفته رفته به عکس های غیر اخلاقی کشیده شده است.

در ادامه تصاویر جدید فائزه علوی را مشاهده نمایید:

مطالب مرتبط:

بیوگرافی گلاره جباری مجری زن | عکس های اینستاگرام گلاره جباری

بیوگرافی الهه رضایی مجری زن + عکس های شخصی الهه رضایی

بیوگرافی زهره وکیلی مجری زن + عکس های جدید زهره وکیلی

بیوگرافی صبا راد و ماجرای طلاق و ازدواج مجدد با مانی رهنما

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری زن+ عکس های اینستاگرام زهرا خاتمی راد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *