قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است+عکس

عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است+عکس

عکس عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است

عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است+عکس

عروسی فریبا نادری

عکس فریبا نادری و همسرش مسعود رسام که فریبا نادری با بازیگری که ۲۷ سال از او بزرگتر است ازدواج کرده است که عکس های فریبا نادری و مسعود رسام را مشاهده می کنید.

خلاف همیشه که در آتلیه یا دفتر مجله با آدم‌ معروف‌ ها برای مصاحبه قرار می‌ گذاشتیم این بار به پیشنهاد فریبا نادری در کافه قرار گذاشتیم تا گفت‌ و گوی گرم‌ تری داشته باشیم. همراه دمنوش گل گاوزبان و مخلفات که آن را هم مهمان فریبا نادری بودیم.

آشنایی فریبا نادری با مسعود رسام

هیجده، نوزده سالم بود که همراه دوست گریمورم به دفتر مسعود رسام رفتم تا تست بازیگری بدهد. مسعود بازیگران فیلم «مروارید سرخ» را انتخاب می‌کرد و از افراد مختلف تست می‌ گرفت.

من هم اصلا در این فکرها نبودم که از اتاق بیرون آمد و گفت: نوبت شماست. گفتم: من برای تست نیامدم؛ دوستم آمده است. مسعود هم گفت حالا که تا اینجا آمده‌ ای بیا تست بده. آن روز خیلی خوشحال شدم اما می‌ دانستم خانواده‌ ام مخالفت می‌ کنند.

عکس عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است

 

عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است+عکس

در تست که قبول شدم برای مدتی به کلاس‌ های آموزشی بهروز بقایی رفتم تا توانایی‌ های بازیگری‌ ام را تقویت کنم. در قراردادی که برای بازی در آن فیلم بستم قید شده بود که خانواده‌ ام بتوانند سر صحنه حاضر شوند. «مروارید سرخ» فیلمی بود که باعث شد با مسعود رسام آشنا شوم.

دوران عاشقی فریبا نادری و همسرش

بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد. مسعود عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد. من هم در مقابل عاشق شدم؛ یعنی او من را هم عاشق کرد. بعد از دوران عاشقی تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم. شاید خیلی‌ ها فکر کنند من از بیماری او خبر نداشتم که تن به این ازدواج دادم اما این جور نبود؛ من از سال ۸۳ می‌دانستم که مسعود سرطان دارد. سال ۸۵ که با من ازدواج کرد دکترها می‌گفتند کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال ۸۸ با سرطان بجنگد.

عکس عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است

 

عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است+عکس

این جور وقت‌ ها خیلی‌ ها آدم را قضاوت می‌کنند. ممکن است فکر کنند به خاطر ثروت مسعود رسام بوده که من حاضر شدم با مردی که ۲۷ سال با من اختلاف سنی دارد ازدواج کنم. کسانی که مسعود رسام را از نزدیک می‌ شناسند از وضعیت زندگی او خبر دارند و می‌ دانند که او ثروتمند نبود. ازدواج با مسعود آنقدر عاشقانه و مهم بود که با وجود مخالفت‌ های خانواده این کار را کردم.

فریبا نادری و عکس همسرش مسعود رسام

عکس عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است

 

عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است+عکس

حتی پدرم حاضر نبود من را ببیند و این اتفاق نیفتاد تا زمانی که مسعود تسلیم سرطان شد و از دنیا رفت. همه چیز در آن زمان کوتاه با مسعود برایم خاطره‌ انگیز بود و تا همین چند ماه پیش با دختر او در یک خانه زندگی می‌ کردیم. من همیشه در زندگی‌ ام آدم محافظه‌ کاری بودم و دنبال این بودم که بی‌ دلیل خودم را در معرض قضاوت دیگران یا مشکل قرار ندهم اما دوست داشتن و عشق آنقدر قوی است که محافظه‌ کاری نمی‌ شناسد. مسعود رسام از کودکی برایم بت بود و وقتی نام او و برادرش در تیتراژ می‌ آمد لذت می‌ بردم. چهارشنبه‌ شب‌ ها این اجازه را داشتم که بیدار بمانم و «خانه سبز» را ببینم. او خاطرات نسلی را رقم زده و برای همیشه در خاطرم می‌ ماند.

یک مسلمان دو آتشه

من یک مسلمان معتقدم. شاید ظاهرم مثل عرفی باشد که در جامعه وجود دارد اما به احکام دینم پایبندم. نماز می‌ خوانم و مرجع تقلیدم آیت‌ الله مکارم شیرازی هستند که بارها با دفترشان تماس گرفته‌ ام تا در موارد مختلف سوال کنم و جوابم را بگیرم. خمس و زکات هم جزو چیزهایی است که همیشه سر وقت آنها را پرداخت می‌ کنم و از واجبات زندگی من است. بی‌ اندازه عاشقان امامان (ع) هستم و دوستشان دارم.

عکس عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است

 

عروسی فریبا نادری با مسعود رسام که 27 سال بزرگتر است+عکس

اینها عزیزدل هستند. به حرف مردم هم کاری ندارم که ممکن است چه فکری کنند. وقتی برای زیارت به نجف و کربلا رفته بودم و عکس‌ های آن را در اینستاگرام گذاشتم بعضی‌ ها حرف‌ هایی زدند که نشان می‌ داد هنوز فرهنگ و جنبه استفاده از یک فضای مجازی جا نیفتاده. می‌ گفتند چطور آنجا رفته‌ ای چادر به سر کرده‌ ای و وقتی برگردی دوباره کشف حجاب خواهی کرد. پیش خودشان فکر نکرده بودند که شما در همین امامزاده صالح (ع) که می‌روی چادر می‌ دهند تا سر کنی و حرمت فضا را نگه‌داری. آن وقت از من توقع داشتند با پوشش همیشگی‌ ام که عرف شهر تهران است در آنجا حضور پیدا کنم. امام رضا (ع)، امام حسین (ع) و حضرت علی (ع) بیشترین احترام را برای ایشان قائل هستم و من وظیفه داشتم که آن طور رفتار کنم.

بیوگرافی فریبا نادری از زبان خودش

در سال ۱۳۶۳ به دنیا آمدم، از بچگی عاشق بازیگری بودم و بزرگ‌ترین آرزویم این بود که جای قهرمان فیلم‌هایی که دوستشان دارم، قرار بگیرم، اما پدر و مادرم مخالف بودند و سختگیری می‌کردند تا من به درس و مشقم بیشتر توجه داشته باشم. در دوران کودکی بسیار شیطون و بازیگوش بودم، از آنجایی که با برادرم حمید رابطه بسیار خوبی داشتم، تمام روز با او بازی می‌کردم و به همین خاطر شیطنت‌هایم هم پسرانه بود. من حتی یک عروسک هم نداشتم و بهترین اسباب بازی من توپ «چهل تیکه» بود، یادم می‌آید که با بچه‌های محل، کوچه را می‌بستیم و هفت سنگ یا فوتبال بازی می‌کردیم. ازدواج همواره به عنوان يكي از مهمترين موضوعات مورد نظر جامعه ما مطرح بوده است. با ازدواج موفق مي توان آرامش واقعي را تجربه كرد و به رضايت حقيقي از زندگي دست يافت. در اين صفحه به سراغ هنرمندان كشورمان رفته ايم تا از ديدگاه آنها با مقوله ازدواج آشنا شويم. با ما همراه باشيد

فريبا نادري بازيگر جوان و توانا از خاطراتش در زندگي مشترك با مرحوم مسعود رسام و ازدواج هاي امروزي مي گويد…

در كنار مرحوم مسعود رسام زندگي عاشقانه اي داشتم و با وجود بيست و هفت سال تفاوت سني هيچ وقت در زندگي با او خلائي حس نكردم… حتي كوچكترين سخنان او براي من آموزنده بود و اين بهترين خاطره ام از اوست كه هنوز هم حرف هاي پرمحتوايش در خاطرم هست

 به نظر شما با ازدواج عاشقانه مي توان خوشبختي را لمس كرد؟

در ازدواج تنها عشق نبايد ملاك قرار گيرد بعضي ها با عشق ازدواج مي كنند اما بعد از مدتي مجبور به جدايي مي شوند.

به نظر شما با ازدواج مي شود به آرامش رسيد؟

بستگي دارد! برخي براي فرار از محدوديت و تفكر خانواده هايشان تن به ازدواج مي دهند و مثل يك زنداني به اين قضيه نگاه مي كنند زنداني زماني كه مي داند شرايط متعادلي بيرون از زندان مي تواند داشته باشد قطعاً براي آزادي اش روز شماري مي كند چون به دنبال راحتي و آرامش است اما وقتي مي داند نه عشق دارد، نه پول و نه كار مناسب قطعاً ترجيح مي دهد در زندان بماند. در ازدواج هم نمونه هاي زيادي بوده اند كه پس از ازدواج، آرامش دروني شان بر هم خورده و به روزهاي قبل از ازدواج شان غلطه خورده اند.

با خواستگاري سنتي موافقيد؟

نه مدرن و نه سنتي! بهتر است تعادل حفظ شود.

بیوگرافی مسعود رسام

مرحوم مسعود رسام (متولد ۱۳۳۶، تهران – درگذشت ۱۰ آبان ۱۳۸۸، تهران) ، کارگردان و تهیه کننده تلویزیون بود . آخرین فعالیت زنده یاد رسام، کارگردانی مجموعه تلویزیونی غیرمحرمانه بود که سال 1387 از شبکه تهران به روی آنتن ‌رفت. مسعود رسام 10 آبان سال ۱۳۸۸ پس از سال‌ها تحمل بیماری سرطان خون در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *