قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

عکس های اینستاگرام فاطمه گودرزی در پیج شخصی اش

عکس های اینستاگرام فاطمه گودرزی در پیج شخصی اش

بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی متولد نوزدهم تیرماه ۱۳۴۲ در شهر تهران است. وی اصالتا از اقوام لر شهر بروجرد است. همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. خانواده فاطمه گودرزی ۴ نفره است و یک پسر به نام پویان گنجی دارد که بازیگر است و دخترش نیز آوا نام دارد.

مدرک تحصیلی فاطمه گودرزی دیپلم در رشته اقتصاد است. علاقه بسیاری به آشپزی دارد و مطالب مربوط به آموزش آشپزی را دنبال می کند. خودش گفته است که دوست دارد به صورت حرفه ای آشپزی کند و احتمال مانند دیگر بازیگران رستوران تاسیس کند.

در ابتدا یک دوره ۲ ساله تئاتر را گذرانده است . شروع بازیگری او به صورت حرفه ای به سال ۱۳۶۷ بر می گردد که با بازی در فیلم گالش های مادربزرگ اولین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد. اولین حضور سینمایی او فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ بود.

بیوگرافی همسر فاطمه گودرزی

عبدالرضا گنجی متولد سال ۱۳۳۴ در شهر تهران است. کارهای هنری را از سال ۱۳۵۲ با بازی در تئاتر شروع کرده است. بعد از آن به عنوان دستیار کارگردان در ساخت چند فیلم کوتاه مانند فیلم آخرین سند مشارکت داشته است. اولین فیلم سینمایی بلند عبدالرضا گنجی حریف دل است که در سال ۱۳۷۵ ساخته شد.

 

روش زندگی و شوهرداری

فاطمه گودرزی در مصاحبه ای در مورد زندگی مشترکش و نحوه رابطه اش با همسرش عبدالرضاگنجی که یکی ازکارگردانان سینماست توضیحاتی داده است که خواندش خالی از لطف نیست.

همسرم عبدالرضا گنجی با من همکار است و همین موضوع که هر دو در کارهای هنری فعالیت داریم باعث شده است که حرف های مشترک بسیاری داشته باشیم. به همین خاطر شغل یکدیگر را به خوبی درک می کنیم.

پیج شخصی فاطمه گودرزی در اینستاگرام:

<<<<<<<<< fatemehgoudarzi@ >>>>>>>>>>>>>

عکس فاطمه گودرزی و خداداد عزیزی

عکس فاطمه گودرزی در روسیه

عکس فاطمه گودرزی و پسرش

عکس آتلیه ای فاطمه گودرزی

عکس فاطمه گودرزی و سالار عقیلی

بیشتر بخوانید: بیوگرافی فاطمه گودرزی و همسرش عبدالرضا گنجی + تصاویر خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *