قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال زندگی شگفت انگیز است+عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال زندگی شگفت انگیز است+عکس بازیگران

سریال «زندگی شگفت انگیز است» به تهیه کنندگی عبدالرضا فیروزان و کارگردانی مجتبی چراغعلی به تازگی در تهران کلید خورده است. تصویربرداری سریال در یک سرای محله در غرب تهران در حال انجام است. این سریال یک کمدی اجتماعی است و قصه زوج جوانی به نام های روزبه و سیمین را روایت می کند که قصد جدایی از هم را دارند اما طولی نمی کشد که بروز اتفاق شگفت انگیزی آن دو را در مسیر تازه ای قرار می دهد.

بازیگران سریال زندگی شگفت انگیز است

رضا داوود نژاد، سحر ولد بیگی، حمید لولایی، نگین معتضدی، مهران رجبی، خشایار راد، ساناز سماواتی، فرهاد بشارتی، آرش نوذری، افسانه ناصری، کیمیا گیلانی، فاطمه شکری، ماهان عبدی، ندا دیبا، پریسا رضایی، غلامرضا رضایی، مهدی طهرانی، مهدی دانایی مقدم و هنرمند خردسال مانی فیروزان در این سریال بازی می کنند.

عوامل سریال زندگی شگفت انگیز است

عوامل اصلی این سریال عبارتند از نویسنده: حمید طاهری، مدیر تصویر برداری:خسرو دادگر مرام، تصویر بردار: مهدی دادگر مرام، تدوین: حسین غضنفری، مدیر تولید: نعمت الله یمینی، طراح گریم: نوید فرح مرزی، صدابردار: امید قربانی، طراح صحنه: سعید اسدی، طراح لباس: مهسا قره خانی، مدیر برنامه ریزی: سعید عباسی، دستیار اول کارگردان: حمید قاسمی، منشی صحنه: آرزو قربانی، عکاس و تصویر بردار پشت صحنه: محمد مهدی پور، جانشین تولید: محمود ریحان صفت، مدیر تدارکات: بهرام صادقی، دستیار تهیه: غلامرضا رضایی، گروه تصویربرداری: حمیدرضا کردبچه، محمد موسوی، حسن غفار پور، عباس پرهیزکار، گروه صحنه و لباس: حسین آزادی، الهه امرانی، مجید میکائیلی، گروه گریم: فاطمه اسدی کاوان، محمد رضا جوقطایی، گروه صدا : سهیل حسین خانی، علی میرزاده، گروه تدارکات و حمل و نقل: علیرضا کاویان منش، مصطفی سلطانی، سعید موذنی، علیرضا برزیده کار، احمد پیرینه، مهدی یمینی و مشاور رسانه ای: هادی اعتمادی مجد.

این سریال در ۷ قسمت تولید می شود و محصول سیما فیلم است.

خلاصه داستان سریال زندگی شگفت انگیز است

این سریال یک کمدی اجتماعی است و قصه زوج جوانی به نامهای روزبه و سیمین را روایت می کند که قصد جدایى از هم را دارند، اما طولی

زندگی شگفت انگیز است طنزی درباره زوج‌های جوان

عبدالرضا فیروزان در گفت وگو با ایانا افزود: «زندگی شگفت انگیز است» یک مینی سریال هفت قسمتی است که آنرا به سفارش مرکز سیما فیلم اخیرا در غرب تهران جلوی دوربین برده ایم. مجتبی چراغعلی کارگردانی را بر عهده دارد و رضا داوود نژاد و سحر ولد بیگی در آن نقش زوجی به نام های روزبه و سیمین را دارند که بعد از مدتی زندگی به دلایلی تصمیم به جدایی می گیرند. در طول اجرای این تصمیم، بروز اتفاقی عجیب و شگفت انگیز موجب می شود تا این زوج خود را در وضع تازه ای ببینند.

او افزود:حمید لولایی نقش پدر سیمین را دارد و نگین معتضدی در نقش شایسته بازی می کند که رقیب نگین است و به نوعی قطب منفی داستان محسوب می شود. «زندگی شگفت انگیز است» یک  طنز اجتماعی است که در دل قصه تلاش شده مفاهیم آموزشی مورد نیاز در زندگی زوجهای جوان نیز گنجانده شود.