ماجرای اعدام دو نفر که در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی فعالیت می‌کردند

ماجرای اعدام دو نفر که در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی فعالیت می‌کردند

ماجرای اعدام دو نفر که در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی فعالیت می‌کردند
ماجرای اعدام دو نفر که در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی فعالیت می‌کردند

عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران از صدور حکم اعدام برای دو نفر (یک مرد و یک زن) خبر داد که به گفته وی این افراد «فرقه‌ای نوظهور» را راه‌اندازی کرده و در جهت «جذب افراد در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی» فعالیت می‌کردند.

به گزارش خبرگزاری میزان آقای دولت آبادی روز یکشنبه ۲۲ اسفند ماه و در جریان سی و سومین نشست شورای معاونین دادستانی تهران این خبر را اعلام کرد و افزود که این پرونده در راستای «نفوذ فرهنگی دشمن» بوده است.

وی گفت: «متهمان متشکل از یک زن و یک مرد، با راه اندازی یک فرقه و جذب افراد، در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی فعالیت می‌کردند و این پرونده به اتهام افساد فی‌الارض به صدور حکم اعدام منتهی شده و هم اکنون در مرحله رسیدگی به اعتراض در دیوان عالی کشور است.»

دادستان تهران در ادامه و بدون اشاره به جزئیات، به صدور کیفرخواستی برای یک پرونده مربوط به «قاچاق زنان و دختران» از کشور اشاره کرد و گفت: «محاکمه متهمان [این پرونده] در دادگاه انقلاب اسلامی تهران در حال انجام است.» وی همچنین به پرونده دیگری اشاره کرد و گفت در این مورد یک زن و مرد با تابعیت ایرانی – آمریکایی و مالک چند ساختمان چند هزار متری در شمال غرب تهران مشروبات الکلی تهیه می‌کردند. وی درباره اتهام دیگر این افراد گفت: «اقدامات متهمان در جذب و تطمیع برخی افراد به تهیه تابلوهای متضمن تصاویر مبتذل و مستهجن و به دنبال آن، برگزاری گالری و فروش اینگونه تابلوها بود.»

به نظر می‌رسد، منظور آقای دولت آبادی کارن وفاداری و همسرش آفرین نیساری هستند که مردادماه امسال بازداشت شدند. پیش از این خانم کاته وفاداری، شهروند زرتشتی مقیم آمریکا، خبر دستگیری برادرش کارن وفاداری به همراه همسرش آفرین نیساری را اعلام کرده و در نامه‌ای توضیح داده بود که «یک روز پس از بازداشت آنها، ماموران این دو را با دستبند به منزل مسکونی شان برده‌اند، آثار هنری را از در و دیوار منزل کنده‌اند، برخی را در حیاط خانه خرد و برخی را توقیف کرده‌اند. پس از آن این دو را به گالری‌ برده و پس از توقیف و شکستن برخی از آثار، گالری را مهر و موم کرده‌اند.»

500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@hometehran.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *