قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

خوراکی های خوش طعم برای تقویت میل جنسی

 خوراکی های خوش طعم برای تقویت میل جنسی

آغاز میل جنسی, رابطه‌ جنسي, رابطه‌جنسي لذت‌بخش, پایان میل جنسی

بعد از چند سال زندگی مشترک امکان دارد هر یک از طرفین یعنی زن و شوهر نسبت به رابطه زناشویی شان سرد شوند. برای حل این مشکل مواد خوراکی وجود دارد که میل جنسی را بالا می رد. این خوراکی ها عبارتند از :

گفته میشود که پس از گذشت چند سال از زندگی مشترک رابطه جنسی زوج ها رو به سردی میگذارد و حتی گاهی با گذشت زمان کاملا قطع می شود و هیچ مقاربت جنسی بین زن و شوهر صورت نمی گیرد. در حالی که یکی ازمهم ترین ارکان در حفظ زندگی زناشویی یک زوج رابطه جنسی است. این سردی در رابطه از مسائل روانی و عاطفی موجود در زندگی مشترک که بگذریم، تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله فشار کار و زندگی و هوای آلوده و تغذیه نامناسب به وجود می آید.

۱ – بالا بردن میل جنسی با آرتیشو ( کنگر فرنگی)

آرتیشو به دلیل میزان بالای اسید فولیک موجود در آن، برای افزایش میل جنسی هم خانم ها و هم آقایان مناسب است.

۲ – تقویت میل جنسی با موز

موز از آن دسته مواد غذایی است که از قدیم به عنوان تحریک کننده میل جنسی شناخته میشود. موز تولید کننده طبیعی انرژی و حاوی بروملین است که باعث تولید تستسرون میشود.

۳ – بالا بردن میل جنسی با قهوه

قهوه برای خواص تحریک کننده آن بسیار شناخته شده است. تحقیقات انجام شده روی موش های آزمایشگاهی نیز تایید کرده است که این نوشیدنی به ویژه در خانم ها میل جنسی را افزایش می دهد.

۴ – تقویت میل جنسی با شکلات تلخ

به نظر می رسد شکلات تلخ دوای هر دردی است و طول عمر را نیز افزایش می دهد. این خوراکی محبوب همچین به علت فنیل اتیل آمین موجود در آن سطح انرژی و حالت روحی را بهبود بخشیده و باعث می شود خانم ها تمایل بیشتری نسبت به رابطه جنسی پیدا کنند.

۵ – افزایش میل جنسی با سیر

نگران بوی بد دهانتان نباشید و تا میتوانید سیر بخورید. از مزایای بیشمار سیر که بگذریم این را نیز باید درباره آن بدانید که با افزایش جریان خون و آزاد کردن نیتریک اکسید باعث افزایش میل جنسی میشود.

۶ – تقویت میل جنسی با عسل طبیعی

عسل طبیعی حاوی ویتامین های ب و ای و روی است. همه این عناصر به تقویت قوای جنسی کمک می کنند.

۷ – بالا بردن میل جنسی با خردل

احساس تندی و گرمایی که از خوردن خردل به وجود می آید و اشک را در چشمان شما جمع می کند همان چیزی است که باعث زیاد شدن میل جنسی میشود. در قرون وسطا شهرت این خاصیت خردل به حدی بود که خوردن آن را در صومعه ها ممنوع کرده بودند.

۸ – افزایش میل جنسی با دانه کاج

دانه کاج یکی از منابع غنی روی است و همین خاصیت باعث می شود که تبدیل به یکی از مواد افزایش دهنده میل جنسی شود.

۹ – بالا بردن میل جنسی با توت فرنگی

توت فرنگی که حاوی مقادیر زیادی از ویتامین ث است با افزایش جریان خون هر نوع احساس خوبی را در شما زنده می سازد. کافی است این میوه خوشمزه را همراه با شکلات بخورید تا تاثیر آن چند برابر شود.

آغاز میل جنسی, رابطه‌ جنسي, رابطه‌جنسي لذت‌بخش, پایان میل جنسی

 

ميل جنسي عبارت از آرزوي نوازش، تماس نزديك و بالاخره انجام اعمال جنسي با جنس مخالف است.ميل جنسي بطور طبيعي در هر كسي از زمان تولد وجود دارد و در تمام مدت زندگي ادامه پيدا مي كند. اگر به خوبي كنترل گردد و عاقلانه اداره شود وضع طبيعي آن ادامه پيدا مي كند اما اگر پيشرفت آن در يكي از مراحل متوقف بماند، نقائص جسمي يا روحي ايجاد مي كند. عدم موازنه و اداره ي غلط ميل جنسي، روح و جسم را مستعد بروز اختلالات و امراض گوناگوني مي سازد، درجه قوت ميل جنسي در اشخاص مختلف فرق مي كند در بعضي ها به قدري قويست كه مايه ي تحريك دائمي مي شود و در بعضي نيز به اندازه اي ضعيف است كه هيچگونه هيجاني احساس نمي كند.

 

ميل جنسي عبارت از آرزوي نوازش، تماس نزديك و بالاخره انجام اعمال جنسي با جنس مخالف است.ميل جنسي بطور طبيعي در هر كسي از زمان تولد وجود دارد و در تمام مدت زندگي ادامه پيدا مي كند.

اهميت ميل جنسي و رابطه آن را با ساير عناصر تشكيل دهنده ي قدرت جنسي، مي توان با تشريح مكانيسم روابط جنسي در مراحل مختلف نشان داد . براي داشتن رابطه جنسي پيش از هر چيز بايد ميل و خواهش جنسي وجود داشته باشد. وجود اين ميل وابسته به عوامل مختلفي است. مثلاً اگر غدد توليد كننده ي ترشحات داخلي خوب كار نكنند، مركز ميل جنسي در مغز نيز وظيفه خود را انجام نمي دهد و يا اعضاء تناسلي به تحريك اين مركز عصبي جوابي نمي دهد.

ازدواج

يك مركز مغزي سالم و طبيعي، بر اثر احساس هاي مختلف و يا بوسيله ي سيستم اعصاب سمپاتيك، تحريك مي شود و به اين ترتيب ميل جنسي را بيدار مي سازد. ديدن جنس مخالف ، خواندن يك نوشته شهوت انگيز، ديدن يك نمايش و يا فيلم تحريك كننده، دست زدن به بدن جنس مخالف ،تماس و معاشقه، تخيل، پر شدن كيسه هاي مني، پر شدن لوله هاي بيضه، پر شدن غده پروستات از خون يا خراشيده شدن آن، پر شدن مثانه، همه ي اينها مركز عصبي مغز را به فعاليت مي اندازند و هوس و ميل جنسي توليد مي كنند.

پس بايد اين موضوع را در نظر بگيريم كه براي يك رابطه ي جنسي كامل نبايد هيچيك از تحريكاتي كه به مركز تحريك مي رسند ناقص باشد و براي اين كار، بايد بين تمام عناصر به وجود آورنده رابطه جنسي همكاري نزديك وجود داشته باشد و مدت ادامه يافتن اين فعاليت و همكاري، اهميت زيادي دارد. براي اينكه هم تحريك تا درجه اي برسد كه قضيه موفق به انجام عمل جنسي گردد و هم عضلات و غده هاي مختلف بتوانند وظيفه خودشان را به خوبي انجام دهند، بايد روح و جسم به قدر كافي تحت كنترل قرار گيرد.

قدرت جنسي در عين حال به وضع عصبي و روحي محكم و ثابت و به اعضاء سالم و غده هاي منظم و فعال وابسته است، حتي فقط وجود اختلالات در غده ها كافي است كه توليد ناتواني جنسي نمايد.

دوره ي فعاليت جنسي در زنان در اثر ترشحات تخمدانها از آغاز بلوغ شروع مي شود، تخمدان زن نه تنها ماهي يكبار تخمك رسيده اي رها مي كند بلكه مرتباً ترشحاتي دارد كه به خون مي ريزد و تندرستي زن را تأمين و مخصوصاً كيفيت جنسي او را مرتب مي كند، اين جريان30 تا 35 سالگي ادامه دارد و در غالب زنان در حدود سن 40 سالگي متوقف مي شود.

اين توقف گاهي ناگهان و يكباره صورت مي گيرد و گاهي تدريجي است كه تراوشات داخلي رفته رفته كم مي شود و سرانجام به كلي بند مي آيد و تخمك زن رسيده نمي شود ، اين متوقف شدن ترشحات داخلي را يائسه شدن مي نامند كه ماهيانه از نظم افتاده و شايد چند ماه يا چند سال اين وضع ادامه پيدا كند تا بالاخره قاعدگي به كلي متوقف شود. بعضي زنان هم بي خبر و يك دفعه يائسه مي شوند.

سالمند و ازدواج

ختم دوره جنسي مرد ديرتر از زن به وقوع مي پيوندد و به مراتب تدريجي تر از اوست. شايد غالب مردان پس از 40 سالگي كم كم شور و هواي سابق را از دست مي دهند و قدرت نزديكي مكرر و پياپي در آنها تقليل مي پذيرد، اين تقليل هوس سال به سال مشهودتر مي شود و البته اين كيفيت در اشخاص هميشه يكسان نيست . ضعف مردي و از دست رفتن نعوظ هميشه با تقليل ميل و هوس يكسان پيش نمي رود و بسياري مردان مدتي هم پس از آنكه قدرت نعوظ را از دست مي دهند هنوز هوس مقاربت و استطاعت تمتع از انزال در ايشان قوي است.بنابر اين زن و شوهرهايي كه در ايام پيري باز يكديگر را جنساً جذب مي كنند غالباً نوعي مقاربت ناقص مي كنند كه باعث رضايت هر دو مي شود.

شروع عمل جنسي در چه سني است؟

زن و مرد هر دو بعد از بلوغ قادر به فعاليت جنسي مي باشند و آمادگي باروري براي زن بعد از سن بلوغ و شروع عادت ماهيانه بوجود مي آيد. ولي به دلايل بسياري بهتر است ازدواج در اوايل سن بلوغ انجام نگيرد بلكه با توجه با شرايط گوناگون بهتر است حداقل سن ازدواج را براي طرفين پنج سال بعد از بلوغ در نظر گرفت.

 

مرد تا چه سني قادر به عمل جنسي است؟

قدرت باروري مرد تا پايان عمر باقي است ولي دفعات آن بستگي به شرايط جنسي – روحي فرد دارد. مردي كه در جواني آلوده به مواد غيرطبيعي از قبيل سيگار و مشروبات الكلي و… مي باشد بايد منتظر باشد كه در پيري دچار عوارض خواهد شد. يكي از بيماري هاي رايج در ارتباط با مسائل جنسي تورم پروستات مي باشد. غده پروستات به هر علت اگر دچار بيماري گردد در قدرت جنسي مرد تأثير منفي خواهد گذاشت، بهتر است افراد بالاي سن پنجاه گاهي جهت معاينه و تست سلامت پروستات به پزشك مراجعه نمايند.

البته نوع تغذيه و حالات رواني مرد در قدرت جنسي وي در سنين بالا بي تأثير نيست و به اين امر مي بايست توجه كافي مبذول گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *