قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

14 نکته مهم برای بهتر شدن رابطه جنسی زوجین که باید بدانند

14 نکته مهم برای بهتر شدن رابطه جنسی زوجین که باید بدانند

بهتر شدن رابطه جنسی

چه کسی است که نخواهد زندگی جنسی اش سلامت باشد؟ اما چند سال بعد از ازدواج و با اضافه شدن بچه ها ممکن است مسیر زندگی جنسی عوض شود. اما همیشه راهی برای جذاب کردن زندگی مثل روزهای اول هست، شاید شما نمیدانید. برای همین چند راهنمایی و نکته به شما آموزش داده میشود تا سلامت زندگی جنسی تان را تضمین کنید.

یادتان باشد که رابطه‌ جنسی همیشه عالی نیست!

هنگامی که با عشق‌تان ازدواج می‌کنید، می‌توانید یک ارتباط منحصر به فرد را تجربه کنید. با این حال، زمانی که همه چیز در اتاق خواب دوباره و دوباره تکرار می‌شود، ممکن است مشکلاتی در رابطه جنسی تان ایجاد شود. یک واقعیت وجود دارد و آن این‌که بسیاری از زوج‌ها پس از ازدواج گزارش داده‌اند، زندگی جنسی آن‌ها توسط خانواده‌ی طرف مقابل‌شان و همچنین فرزندان، برنامه‌های زمانی فشرده، نگرانی‌های مالی و غیره دچار مشکل می‌شود. ما در این مقاله ۱۵ راز بی‌نظیر برای بهتر شدن رابطه جنسی تمام زوج ها را آماده کرده‌ایم. این نکات به شما و شریک زندگی‌تان کمک می‌کند تا زندگی جنسی بهتری را تجربه کنید.

این 14 نکته برتر برای بهتر شدن رابطه جنسی را حتما باید بدانید

در این مقاله، با چند نکته‌ی عالی در مورد رابطه جنسی آشنا خواهید شد که می‌توانید آن‌ها را به برنامه‌ی معمول‌تان اضافه کنید. برای بهبود سلامت جنسی خود و داشتن زندگی جنسی بهتر، این مطلب را بخوانید و بکوشید برای همیشه توصیه‌های قید شده در آن را دنبال کنید.

۱. چیزی یاد بگیرید

یاد گرفتن این‌که همسر شما در طی یک رابطه جنسی چه می‌خواهد، واقعا مهم است. هرچند این بدان معنا نیست که تنها باید روی میل جنسی شریک زندگی‌تان تمرکز کنید، بلکه به یاد داشته باشید که این رابطه، یک فعالیت جنسی دو طرفه است. در مرحله‌ی اول، از شریک‌تان در مورد آن‌چه در رختخواب ترجیح می‌دهد، سوال کنید. در عین حال، بر اساس یک مطالعه در مورد یادگیری رابطه‌ی جنسی، شما باید از طریق اینترنت یا کتابچه‌های مرتبط با رابطه‌ی جنسی، اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدهید. اگرچه تکنیک نمی‌تواند جای ارتباط عاطفی را بگیرد، اما زوج‌ها می‌توانند یاد بگیرند که چگونه باید به صورت بی‌پروا احساساتی و بازیگوش باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند موقعیت‌های مختلف را برای رابطه‌ی جنسی یاد بگیرند و نحوه‌ی برقراری یک رابطه‌ی جنسی هیجان‌انگیز را بیاموزند.

۲. تمرینات ورزشی

یک واقعیت وجود دارد که بین داشتن رابطه جنسی بهتر و ورزش کردن ارتباطی وجود دارد. هنگامی که جریان خون شما افزایش می‌یابد، ارگاسم‌های شدیدتری خواهید داشت. بنابراین،برای بهتر شدن رابطه جنسی شما و همسرتان باید هر دو ورزش کنید. در واقع، این یکی از بهترین نکات در مورد رابطه‌ی جنسی برای زوج‌ها است که باید بدانید.

بیشتر بدانید:7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید

۳. برهنه به استقبال همسرتان بروید و او را شگفت‌زده کنید

دیگر نکته‌ی مهم برای بهتر شدن رابطه جنسی برای زوج‌ها که باید بدانید، سورپرایز کردن همسرتان است به این ترتیب که می‌توانید زمان برگشتن او به خانه برهنه باشید. خیلی ساده روی کاناپه دراز بکشید، یک کتاب بخوانید یا تلویزیون تماشا کنید و پس از بازگشت همسرتان به او خوشامد بگوید. هر مشکلی که همسرتان در آن روز با آن روبرو بوده‌است، با دیدن بدن برهنه‌ی شما ذوب می‌شود و از بین می‌رود. روش دیگر این است که می‌توانید هر دو برهنه باشید و با هم آشپزی کنید و غذا بخورید. این کار تمام احساسات شما را ارضاء‌ خواهد کرد.

۴. چشم‌های‌تان را باز کنید

برای بهتر شدن رابطه جنسی شما و همسرتان باید در طول مقاربت جنسی تمرکز داشته باشید. شما باید در این لحظات عالی متمرکز بمانید و به اوج رسیدن یکدیگر را تماشا کنید. به طور خلاصه، این ترفند نیز از بهترین نکات جنسی برای زوج‌ها است که نباید دست کم بگیرید، بلکه بکوشید تمام توجه‌تان را معطوف شریک زندگی‌تان کنید و سپس از ارگاسم لذت ببرید.

۵. از زیورآلات به نفع رابطه جنسی تان استفاده کنید

هنگامی که شما یک زن هستید و می‌خواهید شریک زندگی‌تان را حسابی جذب خودتان کنید، می‌توانید هیچ لباسی به تن نکنید و فقط یک تکه زیورآلات بر سر و گردن‌تان داشته باشید. سعی کنید گوشواره‌های بزرگ‌تان را روی گردن همسرتان بکشید و صداهای جذابی را زیر پتو ایجاد کنید. روش دیگر این است که می‌توانید گوشواره‌های خود را بالا و پایین روی پاهای شریک زندگی‌تان بکشید. در واقع، این یکی از بهترین نکات جنسی برای زوج‌ها است که باید بدانید و سپس آن را امتحان کنید، به خصوص اگر تمایل دارید که زندگی جنسی خود را تغییر دهید.

۶. مانند افراد مشهور همسرتان را بوسه بزنید و نوازش کنید

برای ناز و نوازش کردن همسرتان نیازی نیست که حتما یک شخصیت مشهور باشید. بنابراین، اگر می‌خواهید رابطه‌ی جنسی بهتری داشته باشید، دفعه‌ی بعد که هر دو مشغول لذت بردن از غذای‌تان هستید، خیلی ساده در کنار همسرتان بنشینید، انگار که در یک کافه‌ی رمانتیک هستید! در واقع، این یکی از بزرگ‌ترین نکات جنسی برای زوج‌ها است که باید بدانید و آن را برای بهبود رابطه‌ی جنسی‌تان امتحان کنید.

بیشتر بدانید:حرف های آزاردهنده شوهرم موقع رابطه جنسی اذیتم میکنه

۷. سعی کنید از وسایل جنسی استفاده کنید

با توجه به تحقیقی که در مورد رابطه‌ی جنسی ایمن‌تر صورت گرفته‌است، استفاده از وسایل جنسی شیوه‌ای عالی برای حفظ یک رابطه‌ی جنسی عالی است و در عین حال هر دوی شما را کمک می‌کند که بیش‌تر به ارگاسم برسید. برای داشتن میل جنسی و لذت جنسی بهتر، سعی کنید از Tiani در طول رابطه‌ی جنسی استفاده کنید. همچنین، اگر این وسیله‌ی جنسی را دوست ندارید، سعی کنید یک ویبراتور کوچک تهیه کنید. یکی دیگر از گزینه‌ها برای زوج‌ها استفاده از توپ‌هایی است که در فیلم fifty shades به کار رفته بود.

۸. برای بهتر شدن رابطه جنسی از گرما استفاده کنید

یکی دیگر از نکات جنسی خوب برای زوج‌ها استفاده از گرما است. بکوشید سبک رابطه‌ی فعلی‌تان را تغییر بدهید و حرکات جدیدی به آن اضافه کنید. برخی از پیشنهادات برای این‌که زنان گرما را به اوج برسانند، عبارتند از:

– یک بالش را زیر باسن‌تان بگذارید تا اطمینان حاصل شود که شدیدترین فشار را تجربه می‌کنید
– هنگامی که شریک زندگی‌تان عمل دخول را انجام می‌دهد، پاها را به هم فشار بدهید تا میزان لذت جنسی را افزایش بدهید
– بعد، پاهای خود را دو طرف ران‌های شریک زندگی‌تان بگذارید
– به آرامی با کف پا نشیمنگاه همسرتان را فشار دهید

۹. این بار روی لذت شریک زندگی‌تان تمرکز کنید

اگر می‌خواهید یک تجربه‌ی کامل جنسی داشته باشید، باید تغییراتی در زندگی جنسی خود ایجاد کنید. اگر شما اغلب مطابق با یک روال معمول رابطه دارید و با همان موقعیت همیشگی پیش‌نوازی و نزدیکی دارید، پس این بار بکوشید وقت خود را صرف تمرکز بر لذت بردن او کنید و سپس بااستفاده از تکنیک‌های جدید پیش‌نوازش کارتان را شروع کنید. همچنین از نقاط حساس او استفاده کنید و از موقعیت‌های جنسی‌ای استفاده کنید که برای شریک‌ زندگی‌تان بیش‌ترین جذابیت را دارد. دفعه‌ی بعد، از همسرتان بخواهید که روی شما تمرکز کند و به دنبال این باشد که چه چیزی شما را حسابی به هیجان می‌آورد.

مطلب مرتبط:بهترین زمان برای رابطه جنسی بعد از زایمان چه موقع است

۱۰. همسر خود را با موهای‌تان قلقلک بدهید

هنگامی که در حال خواندن این توصیه‌های جنسی عالی برای زوج‌ها هستید، این ترفند ممکن است برای‌تان شگفت‌انگیز به نظر برسد. خیلی ساده اجازه بدهید موهای‌تان روی بدن همسرتان بلغزد و حرکت کند. این عمل می‌تواند بزرگ‌ترین ارگان جنسی او یعنی پوست‌اش را بیدار کند!

در این مقاله، نکات جنسی دیگری نیز برای زوج‌ها وجود دارد. بنابراین، به خواندن آن ادامه بدهید و سپس با موهای خودتان بدن همسرتان را قلقلک بدهید!

۱۱. برای بهتر شدن رابطه جنسی تانتریک را امتحان کنید

با توجه به پژوهشی که در مورد رابطه جنسی تانتریک صورت گرفته بود، این نوع رابطه‌ مربوط است به تمرکز، توجه، تنفس و استقامت و احتمالا هر بار که وارد رابطه می‌شوید، به صورت خودکار رخ نمی‌دهد. مهم است که شما بیش از حد روی ارگاسم تمرکز نکنید. در عوض، قبل از انجام نزدیکی تا جایی که می‌توانید،‌ پیش‌نوازی را کش بدهید. اگرچه ممکن است جلوگیری از ارگاسم برای‌تان دشوار باشد، اما می‌توانید این کار را با روش‌های مختلفی از جمله کشیدن نفس عمیق، مدیتیشن و ماساژ انجام بدهید. پیشنهاد ما برای شما این است که از تخت دور بمانید و با نور ملایم و موسیقی کارتان را انجام بدهید. هنگامی که شما و همسرتان به ارگاسم می‌رسید، حرکات‌تان را کم کنید و نفس‌های عمیق و آرام بکشید. به این ترتیب، ارگاسم شدیدتر خواهد بود و حتی بیش‌تر طول خواهد کشید.

۱۲. نوک انگشتان‌تان را دست کم نگیرید!

زمانی که به دنبال برترین توصیه‌های جنسی هستید، باید سعی کنید از نوک انگشتان‌تان استفاده کنید. به جای استفاده از دست‌های‌تان برای چنگ زدن به موهای همسرتان یا گرفتن پشت او، می‌توانید انگشتان‌تان را به آرامی روی بدن او حرکت بدهید. نوک انگشتان شما دارای عصب‌های بسیار حساسی است و استفاده از آن ها تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای می‌دهد و سبب می‌شود که به شدت لذت ببرید!

۱۳. بازی نقش جنسی داشته باشید

بازی نقش یکی از بزرگ‌ترین نکات جنسی برای زوج‌ها است که باید بدانید. این کار می‌تواند وقت‌گیر باشد چرا که هر دوی شما به جای این‌که برهنه شوید، باید بر اساس یک تم خاص لباس بپوشید. در صورتی که لباس خاصی را بپوشید اما هیچ هیجانی در خود حس نکنید، احتمالا تم مناسبی انتخاب نکرده‌اید. اولا شما و همسرتان باید صادق باشید و به طرف مقابل‌تان بگویید که دقیقا چه جور لباسی دوست دارید و بعد هر دو به طور جدی برای هم لباس خاص و متفاوتی را که انتخاب کرده‌اید، بپوشید.

مطلب مرتبط:زن ها دوست دارن موقع رابطه جنسی چه حرف هایی بشنوند؟

۱۴. صبح‌ها رابطه جنسی داشته باشید

یکی دیگر از بهترین نکات جنسی برای زوج‌ها که باید بدانید لذت بردن از رابطه‌ی جنسی صبحگاهی است. براساس مطالعه‌ای در مورد مزایای انجام رابطه‌ی جنسی در هنگام صبح،‌ ثابت شده‌است که رابطه جنسی در صبح زود، راهی عالی برای شروع یک روز جدید است. بسیاری از افراد متاهل عاشق این هستند که روز خود با ارگاسم و دیدن لبخند همسرشان که خواستار همین است، آغاز کنند. بنابراین، دست کم یک بار در هفته رابطه‌ی جنسی صبحگاهی داشته باشید.

راهکارهایی برای بهتر کردن رابطه جنسی

برای بهبود رابطه جنسی ورنتان را کم کنید

برای بهتر شدن رابطه جنسی سعی کنید وزنتان را کم کنید. کاهش وزن به افزایش تستوسترون و همچنین افزایش طول آلت تناسلی کمک میکند. به گفته دکتر اوز به ازای ۱۶ کیلوگرم کاهش وزن ۲ سانتی متر و ۵۴ میلی متر به طول آلت تناسلی اضافه میشود.

برای بهبود رابطه جنسی کمی ورزش کنید

برای بهتر کردن رابطه جنسی بهتر است کمی ورزش کنید. انجام حرکات اسکات نه تنها باعث قدرت پاها میشود که برای هر دو شما مفید است بلکه میتوانید فعل و انفعالات بدن تان را به هم منتقل کنید. میتوانید از وضعیت درخت در ورزش یوگا هم کمک بگیرید این حرکت به آوردن جریان خون به ناحیه تناسلی و در نتیجه رابطه جنسی بهتر کمک میکند.

برای بهبود رابطه جنسی حمام کردنتان را رمانتیک کنید

برای بهتر کردن زندگی جنسی میتوانید حمام کردنتان را آرامبخش و منحصر به فرد کنید. کافی است چند شمع در حمام روشن کنید یا اگر وان دارید آن را از  آب پر کنید و با همسرتان ساعتی را در آن بگذرانید. این کار را در جهت تغییر فضای جنسی انجام دهید نه اینکه انگیزه حمام کردن داشته باشید.

برای بهبود رابطه جنسی از سبزیجات استفاده کنید

کاروتنوئیدها میتواند به تقویت قوای جنسی و افزایش تستوسترون کمک کنند. به همین دلیل بهتر است از سبزیهای برگ سبز برای بهتر شدن رابطه جنسی تان استفاده کنید.

 

برای بهبود رابطه جنسی همسرتان را نوازش کنید

لمس و آغوش یا به اصطلاح معاشقه یکی از مهمترین مراحل داشتن رابطه جنسی است. بغل کردن میتواند تولید هورمون احساس خوب کند و همین میتواند مقدمه ای برای یک ارتباط زناشویی باشد.

برای بهبود رابطه جنسی داروهایتان را عوض کنید

اگر در حال حاضر دارویی مصرف میکنید که میل جنسیتان را کاهش میدهد، بهتر است با پزشک درباره تغییر این داروها صحبت کنید و جایگزینهای کم عارضه تری را استفاده کنید.

درباره رابطه جنسی تان حرف بزنید

روشهایی که پیش تر برای تحریک جنسی یکدیگر انجام میدادید شاید در حال حاضر کارساز نباشد و بهترین راه برای رسیدن به یک راه حل خوب صحبت کردن درباره رابطه جنسی است. ارتباط عاطفی میتواند اثر بزرگی بر روابط عاشقانه شما داشته باشد. وجود مشکلات مختلف میتواند راه را برای داشتن زندگی جنسی سالم ببندد.

برای بهبود رابطه جنسی کارهای هیجان انگیز انجام دهید

برای بهبود زندگی جنسی تان بهتر است با هم یک کار هیجان انگیز انجام دهید بروید سراغ نمایشگاه ها یا کنسرتهایی که در حال حاضر در حال اجراست یا کاری با هم انجام دهید که ضربان قلبتان حسابی بالا برود.

از مشاوران جنسی کمک بگیرید

در برخی مسائل جنسی موانع عمیقی بر سر راه زوجین وجود دارد که آنها را از عمل جنسی باز میدارد. به همین دلیل دخالت یک متخصص میتواند در بهبود اوضاع موثر باشد.

منابع:بیتوته و بازده

مطالب مرتبط:

نشانه های بارز ارضا شدن زنان هنگام رابطه جنسی

علت علاقه و تمایل داشتن افراد به رابطه جنسی خشن

منظور از رابطه جنسی خشن چیست؟

بهترین روز و زمان برای برقراری رابطه جنسی زوجین

راههای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی زوجین

راهکارهای بهبود رابطه جنسی در زندگی زناشویی زوجین

رابطه جنسی سالم چه رابطه ای را می گویند

نشانه های ارضا شدن زنان هنگام رابطه جنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *