قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

سلام

میخواستم بدونم رابطه ای بین بزرگ بودن باسن دختر با رابطه جنسی هست . میشه اینطوری پی برد که دختره قبلا رابطه مقعدی داشته؟

پاسخ :

سلام

معمولا باسن در خانم ها نقش انبار انرژی رو بازی می کنه ، در آقایون این نقش بر عهده ی شکم هستش .

وقتی یه خانم بیشتر از حدی که نیاز داره غذا می خوره ، بدن شون این انرژی های اضافه رو به صورت چربی در باسن شون ذخیره میکنه . همون طور که عرض شد در آقایان این انبار شدن معمولا در شکم شون رخ میده .

بزرگ شدن باسن ربط مستقمی به داشتن یا نداشتن رابطه مقعدی نداره . بنابراین نمیشه گفت چون باسن فلان خانم بزرگه حتما رابطه مقعدی داشته و چون باسن فلان خانم بزرگ نیست پس رابطه مقعدی نداشته . بهتره که به این شایعات توجهی نشه .

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

آيا رابطه مقعدي يك رابطه لذتبخش است؟

البته در حالت طبيعي اين غده از داخل مقعد قابل لمس نيست اما درصورت بزرگي مرضي پروستات در مردان مسن، پزشك با معاينه پروستات از همين طريق ميتواند اين مسئله را تشخيص دهد. در مورد مطلبي كه من قبلاً تذكر دادم كه اصولاً رابطه مقعدي رابطه لذتبخشي نيست اينجا كمي بيشتر توضيح ميدهم. همانطور كه گفتم كه ساختار ركتوم يا راست روده و همينطور مدخل ورودي آن يعني مقعد (در مقايسه با واژن) مناسب نزديكي ساخته نشده است. از لحاظ فيزيولوژيك هنگام نزديكي واژن ابتدا با ترشحات نرم كننده حين تحريك جنسي نرم و لغزنده شده و در ادامه كاملاً باز و بزرگ ميشود. خوب با وجودي كه واژن از لحاظ عملكردي واقعاً  قابليت واكنشهاي لازم براي احساس لذت از نزديكي را داراست باز مي بينيم احساس درد و سوزش در واژن حين نزديكي براي خانمها چيز چندان نادري هم نيست. در ركتوم درست در نقطه مقابل با ورود هر ماده فضا گير عضلات و اعصاب اين ناحيه بلافاصله براي دفع اين ماده واكنش نشان ميدهند. درست همان احساس ناراحتي و دفعي كه ما هر روز با آن مواجه ميشويم. به همين صورت ورود هر جسم خارجي شبيه انگشت يا آلت در مقعد با درد و احساس ناراحت كننده فرد و رفلكسهاي دفع روبرو ميشود و به هرحال چيز خوشايندي نيست.

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

به اين ترتيب در يك رابطه عاطفي- جنسي عاشقانه دوطرفه كه با قدرت درك دوطرفه همراه باشد نه مفعول (زن يا مرد) تمايلي به اين كار دارد و نه فاعل با توجه به درد و احساس ناخوشايند اينكار مايل به تحميل كنشهاي دردناك به محبوب خود است. معاشقه و نوازش فرآيندي است كه با ظرافت انجام شده و با پرس و جوي مرتب فاعل از احساس مفعول در مورد اين رفتارها ادامه مي يابد. حالا اين كه چطور ميشود كه با اين وجود فاعل چنين تقاضايي را مطرح ميكند و بر آن اصرار ميكند و اينكه چطور ميشود مفعول مي پذيرد و به آن تن ميدهد به عوامل مختلفي بستگي دارد كه بطور خلاصه ميتوانيم آن را در حوزه مفهوم “تسلط و تسليم”، و  “سادومازوخيسم” فاعل و مفعول توضيح دهيم. بر خلاف تصور احتمالي بعضي ها ساديسم و مازوخيسم (درست مثل همجنسگرايي) يك هويت مستقل مربوط به يك بيمار مشخص ندارد. بلكه طيفي از احساساتي است كه در افراد جامعه شدت و ضعف دارد. بعضي از افراد بدليل بعضي تعارضات دروني واقعاً براي تحريك و ارضاء شدن نياز به ابراز خشونت و ابراز قدرت دارد. خوب اگر مفعول مقاومت كند و نپذيرد رابطه پيش نميرود و هينجا متوقف ميشود. اما خوب افرادي هم هستند كه به آن تن ميدهند. يك دليل عمده آن ترس است. ترس از جدايي و از دست دادن حمايت (اقتصادي، اجتماعي، وعاطفي) فاعل. يا ترس از خشونت فاعل. گاهي هم بخاطر عدم اعتماد به نفس براي سركشي و طغيان. افرادي هستند كه تسليم كامل تنها راه قابل تصور براي آنهاست. آن را يادگرفته اند و باور دارند و اصولاً قدرت تمرد و اعتراض را ندارند. گاهي هم افراد از رنج كشيدن حين رابطه لذت مي برند. فرقي نميكند اين آسيب بصورت فرو كردن نوك چاقو حين معاشقه باشد يا بصورت درد ناشي از دخول آلت در مقعد. به اين ترتيب وقتي صحبت از نزديكي مقعدي بعنوان يك رابطه جنسي روزمره ميشود از نظر من سكسولوژيست اين نشانه ناسالم بودن رابطه است. چيزي شبيه به حساب دو دو تا چهار تا. واقعاً من نميدانم آيا چيزي به اسم “نزديكي مقعدي توافقي” ميتواند معنا داشته باشد يا نه؟ اينكه دو نفر سر اعمال خشونت يكطرفه توافق داشته باشند؟ روزي آقايي تلفني با من تماس گرفت و با لحن پر از هيجان خشم آلود پرسيد: آقا زن من ميگويد چون من مايل به نزديكي مقعدي هستم مريضم. بنظر شما تمايل به نزديكي مقعدي مرضي رواني است؟ البته من آن موقع غافلگيرانه پاسخ دادم: نه! و مكالمه تمام شد (چون مثلاً اختلالي به اسم تمايل به نزديكي مقعدي نداريم يا تعريف نشده است). اما اگر امروز كسي سوال كند با قاطعيت ميگويم اصرار به انجام اينكار نشان از يك مشكل دارد و بايد بحث و بررسي شود.

در مورد اينكه گفتيد تحريك غده پروستات باعث احساس خوشايندي در آقايان ميشود (چيزي شبيه به نقطه G در خانمها)، مطلب به اين روشني نيست و با اگر و اماي زياد همراه است. البته درست مثل حضور نقطه جي در خانمها شايعاتي در مورد وجود چنين نقطه حساسي در آقايان هم  وجود دارد (كه ما در كتاب پيشگيري از اختلالات جنسي به آن اشاره كرديم) اما بررسي قابل توجهي در اين زمينه وجود ندارد و ما هم تنها به آن تنها  بعنوان يك مسئله قابل تجربه (آنها با شرايطي مثل استفاده از انگشت سبابه و نرم كننده فراوان و در وضعيت كاملاً راحت) اشاره كرده ايم. حالا ممكن است زوجي در اين مورد نظر مثبت يا نظر منفي داشته باشند. تازه اگر زوجي هم نظر مثبتي داشتند آنها در همه موارد معاشقه و نزديكي هم تمايلي به اين كار ندارند و “بعضي وقتها” مايل به انجام  آن هستند كه درهرحال ورود و بازي يك انگشت خيلي با ورود آلت و حركت آن در مقعد متفاوت است.

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

مسئله اي كه همينجا بايد به آن اشاره كرد اين است كه تعريف يك استاندارد مشخص براي رفتارهاي جنسي انسان كار ساده اي نيست. ممكن است آقايان يا خانمهايي هم باشند كه در حال حاضر چندان از رابطه مقعدي اكراه نداشته باشند و حتي در واقع بيان كنند كه از آن لذت هم ميبرند (كما اينكه عده كمي اين مسئله را به من تذكر داده اند). در سابقه تعدادي از اين افراد درد و جراحات قابل توجه در اولين نزديكي ها وجود داشته است كه در واقع بتدريج به آن عادت كرده اند و سعي كرده اند كه از آن لذت ببرند. مثلاً خانمي كه در نوجواني و جواني مورد تجاوز مقعدي برادر خود قرار گرفته بود بيان ميكرد كه كم كم به آن عادت كرده و پس از مدتي از آن لذت مي برده است. آنچه كه مسلم است اين است كه نقش من در اينجا تنها توصيه به داشتن رفتارهاي جنسي است كه براي طرفين ارضاء كننده و سالم باشد نه دردآور. حال اگر زوجي بصورت دوطرفه از يك نوع رفتار خاص استقبال ميكند و آن را مي پسندد من توصيه خاصي به انجام نشدن يا شدن آن ندارم.

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

بزرگ شدن باسن زنان با رابطه جنسی

سوالاتی که معمولا خانمها و آقایان بخاطر شرم و حیا از پزشک نمی پرسند.
-رابطه جنسی از پشت و بزرگ شدن باسن زن این موضوع درست است؟

برخلاف تصور بسیاری از خانمها رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن باسن زنان نمی شود. در مطالب قبلی  گفته شد که رابطه جنسی از پشت باعث مشکلات زیادی در زنان می شود اما از نظر علمی ثابت نشده است که رابطه جنسی از مقعد یا آنال باعث بزرگ شدن باسن شود.

 

-آیا رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن دهانه مقعد می شود؟

بله اسفنکتر دهانه مقعد در اثر فشار زیاد هنگام ورود آلت تناسلی تغییر شکل می دهد و به مرور باز می شود. بی اختیاری در اجابت مزاج هم برای خیلی از خانمها اتفاق می افتد.

-آیا ریختن اسپرم مرد در مقعد باعث بارداری می شود؟

خیر مگر در مواردی که روی مقعد ریخته شود و قسمتی از آن به داخل واژن وارد شود. اما اگر اسپرم درون مقعد ریخته شود باعث بارداری نخواهد شد

-آیا ریختن اسپرم داخل مقعد مشکلی ندارد؟

ریختن آب منی مرد داخل مقعد زن اگر به سرعت تخلیه شود مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما در صورتی که دیر تخلیه شود باعث عفونت می شود. دلیل اصلی آن وجود میکربی به نام استریپکوک در قسمتی از انتهای روده ی بزرگ به نام کولُن است و وجود این میکروب در آن قسمت از بدن برای جذب آب و جلوگیری از یبوست الزامی است. منی مرد سرشار از مواد قندی و پروتئینی است اگر منی مرد در داخل مقعد ریخته شود به رشد هرچه سریع تر این میکروب کمک می کند و لزا این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

-آیا رابطه جنسی از پشت قابل تشخیص است؟

بله رابطه جنسی از پشت توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است

-یکبار هم رابطه جنسی از مقعد داشته باشیم در معاینه مشخص می شود؟

به طور کلی هر چه از زمان نزدیکی از مقعد بگذرد تشخیص مشکل می شود مثلا اگر کسی یک بار رابطه جنسی از مقعد داشته و از آن زمان دو سال می گذرد در معاینه خیلی قابل تشخیص نیست.

آیا بزرگی باسن یه دختر به معنی داشتن رابطه مقعدی هست؟

سوالاتی در خصوص رابطه جنسی مقعدی یا نزدیکی از پشت

آیا رابطه جنسی مقعدی باعث بزرگ شدن یا برجسته شدن باسن میشود ؟خیر

به هیچ وجه از نظر علمی این موضوع ثابت نشده است.

آیا رابطه جنسی مقعدی باعث بزرگ شدن دهانه مقعد میشود ؟بله

رابطه جنسی مقعدی میتواند باعث تغییر شکل بخش خروجی (anal) شود.

آیا از طریق رابطه جنسی مقعدی امکان بارداری وجود دارد ؟ خیر

آیا اگر از روان کننده ، اسپری های بی حسی برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم از عوارض آن کاسته میشود ؟

خیر

استفاده از روان کننده ، بی حس کننده و امثالهم تنها جهت روان شدن و کاهش درد این رابطه میباشد و از عوارض و آسیب های این رابطه نمی کاهد.

چرا رابطه جنسی مقعدی توصیه نمیشود ؟ عوارض آن چیست ؟

۱٫ رابطه جنسی مقعدی میتواند باعث آسیب جدی به اسفنکتر خارجی شده و نهایتا باعث شود فرد بعد از مدتی تنواند کنترل ارادی عمل دفع مدفوع را داشته باشد

۲٫ باکتریهای موجود در نواحی مقعد با شستشو از بین نمیروند

۳٫ بواسیر

۴٫ انتقال بیماری های مقاربتی از این نوع رابطه سهل ار میباشد

۵٫ پارگی دهانه مقعد

آیا رابطه جنسی مقعدی برای زنان لذت بخش است ؟

از نظر فیزولوژیکی خیر ، اما از نظر روانی دسته ای از زنان از این جهت که باعث ایجاد لذت برای همسرشان میشوند از این طریق احساس لذت و تحریم جنسی بیشتری میکنند.

حکم رابطه جنسی مقعدی از نظر شرعی ؟

رابطه جنسی مقعدی در صورت رضایت زن مکروه و در صورتی که زن رضایت نداشته باشد حرام است

آیا رابطه جنسی مقعدی برای پزشکی قانونی قایل تشخیص است ؟

بله ، با توجه به علائمی که طی انجام مکرر این رابطه بوجود می آید این رابطه نیز برای پزشکی قانونی قابل تشخیص است

اگر شوهرم از من درخواست جنسی مقعدی داشته باشد و من نپذیرم آیا  میتواند بعلت عدم تمکین از من شکایت کند ؟

در مورد رابطه جنسی مقعدی خیر ، در صورت عدم رضایت زن مرد نمیتواند درخواست تمکین کند

 

مطالب مشابه:

تنقیه برای رابطه مقعدی

همه چیز درباره رابطه مقعدی

علاقه شدیدی به سکس مقعدی پیدا کردم

آموزش نحوه تشخیص باکره بودن دختر بدون تست و پزشکی

رابطه جنسی سالم چه رابطه ای را می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *