قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید

7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید

7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید
7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید

در اینجا 7 چیز است که می تواند اتفاق بیفتد وقتی که این احساس دوست داشتنی را از دست می دهید:

1. احساس اضطراب بیشتری خواهید داشت

سکس به مردم کمک می کند تا بخار را از بین ببرند. محققان اسکاتلندی، افرادی را که از جنس مخالفت نکردند، برای مقابله با موقعیت های استرس زا مانند گفتار عمومی، در مقایسه با افرادی که مقاربت حداقل یک بار در طی یک دوره 2 هفته ای داشتند، کشف کردند. محققان می گویند: در طول رابطه جنسی، مغز مواد شیمیایی حس خوبی مانند اندورفین ها و اکسیتوسین را به وجود می آورد که به شما کمک می کند احساس راحتی بیشتری داشته باشید. (حتی اگر شما با همسرتان رابطه جنسی نداشته باشید، هیچ دلیلی وجود ندارد که مسائل را به دست بیاورید؛ این ماساژور ارتعاشی ضد آب دارای 6 تنظیمات است که می خواهید از آن لذت ببرید.)

2. مردان، مراقب سرطان پروستات باشید

بچه هایی که از داشتن رابطه جنسی متوقف می شوند، ممکن است از پروستات محافظت کننده پروستات از ترشحات مکرر از دست بروند. مطالعه ای که به انجمن متخصصین ارولوژی ارائه شده بود، مردانی را که همواره از آن لذت برده بودند، همراه با رابطه جنسی – کاهش 20 درصدی در خطر ابتلا به سرطان پروستات به دست آوردند. یک دلیل؟ انعقاد مکرر ممکن است مواد پروتئین بالقوه مضر را از پروستات حذف کند.

3. شما بیشتر از سرماخوردگی و آنفلوآنزا حساسیت دارید

7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید
7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید

کمتر جنسی ممکن است مواجهه با میکروب را کاهش دهد. متاسفانه، شما همچنین می توانید مزایای تقویت ایمنی یک رول هفتگی در یونجه را از بین ببرید. محققان دانشگاه Wilkes-Barre در پنسیلوانیا، افرادی را که یک بار یا دو بار در هفته از یک رابطه جنسی داشتند، دریافتند که در ایمونوگلوبولین A (IgA) 30٪ افزایش یافته است، در مقایسه با افرادی که سابقه جنسی داشته اند، به ندرت یا هرگز. نویسندگان این مطالعه می گویند IgA یکی از اولین خطوط بدن در برابر ویروس ها است.

4. خطر ابتلا به UTI در شما کاهش می یابد

تقریبا 80٪ از عفونت های دستگاه ادراری طی 24 ساعت از مقاربت رخ می دهد. در طی جنس، باکتری در مهبل (واژن) می تواند در نهایت به داخل مجرای ادرار منتهی شود، جایی که باعث عفونت می شود. بنابراین درخشش – حداقل برای زنان – هنگامی که شما از داشتن رابطه جنسی متوقف می شوید، خطر ابتلا به این بیماری دردناکی پدید می آید.

5. ناامنی در مورد رابطه شما می تواند رخ دهد

کارشناسان می گویند که عدم داشتن رابطه جنسی موجب برانگیختن شادی، نزدیک بودن و امنیت ارتباط شما می شود. لس پروت، PhD، روانشناس و نویسنده ازدواج خود را قبل از شروع ، می گوید: رفتن بدون جنسیت در یک ازدواج می تواند به اعتماد به نفس شما، گناه گناه و کاهش سطح هورمون های اکسیداتسین و سایر هورمون های باندینی برسد . “این همچنین می تواند ترس را افزایش دهد که یکی از شما به دیگران برای نیازهای جنسی شما نگاه کند، که می تواند یک پارانوای کوچک ایجاد کند.” با این حال، پاروته می گوید این بدان معنا نیست که زوج جنس نمی تواند خوشحال باشد. او می گوید: “جنسیت فقط یک بیان صمیمیت برای زوجین است.” بوسیدن، دستکاری کردن و دادن تعریف یا هدیه غیرمنتظرهای می تواند به شما کمک کند احساساتی با شریک زندگی خود را احساس عاطفی – حتی اگر وقت تلفنی را از لحاظ جسمی تلف نکنید.

6. ریسک اختلال نعوظ شما، افزایش می یابد

7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید
7 مسئله ای که بعد توقف رابطه جنسی بوجود می آید

با استفاده از آن یا از دست دادن آن: مردان مبتلا به سکس نادر است دو برابر بیشتر به احتمال زیاد به اختلال نعوظ به عنوان مردان که آن را یک بار در هفته و یا بیشتر انجام می شود، به عنوان یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی آمریکا . نویسندگان این مطالعه نشان می دهند که از آنجا که آلت تناسلی یک عضله است، جنس مکرر ممکن است به حفظ قدرت در همان شیوه ای که ورزش های فیزیکی به حفظ قدرت کمک می کند کمک کند.

7. شما ممکن است در تخلیه احساس – اما نه به همین دلیل است که شما فکر می کنید

گزارش های یک مطالعه در مجله Archives of Sexuality گزارش می دهد زنان بیشتر افسرده اند و بیشتر آنها بدون داشتن رابطه جنسی می روند . اما ممکن است عدم وجود رابطه جنسی باشد که آنها را پایین آورد. ( آزمون ما را پیدا کنید تا دریابید که آیا افسرده شده اید یا فقط از دست رفته است). تیم تحقیقاتی دریافت که زنان که شرکای خود را در معرض استفاده از کاندوم احساس می کردند فقط به رنگ آبی هستند. محققان می گویند برخی از ترکیبات موجود در مایع منی، از جمله ملاتونین، سروتونین و اکسیتوسین، ممکن است منافع تقویت کننده روحیه را برای زنان که مقاربت محافظت نشده دارند، داشته باشند. البته، جنبه های محافظت نشده زیادی نیز وجود دارد. (آن آلت تناسلی دو طرفه را نام ببرید؟)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *