قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

چیزی که دختران را جذاب نشان میدهد چیست؟

چیزی که دختران را جذاب نشان میدهد چیست؟

چگونه هر دختري را تحت تاثير قرار دهيم-چگونه مردان را تحت تاثیر قرار دهیم

چیزی که دختران را جذاب نشان میدهد چیست

چگونه دوست دختر خود را عاشق خود کنیم-عاشق كردن دختر به خود

 سلام دوستان

من یک سوال برام پیش اومده که چند وقته ذهنم رو درگیر کرده ، چه چیزی دختران رو جذاب نشون می ده؟

منطورم از نظر ظاهری هست مثلا من به شخصه دخترانی که چهره ی معصومی دارند و آرایش های ملایمی دارند و یا کسایی که ابروهاشون رو برنداشتند خیلی بیشتر دوست دارم چون یه حس آرامش به من میده البته من خودم دخترم حالا می خوام بدونم که دیگران هم همین طور هستند ؟ جذب دخترانی میشن که یک نوع آرامش در چهره شون هست؟ آیا اون معصومیت دختران نیست که اونا رو جذاب میکنه ؟

روش جذب دوست دختر

1_ موهای بلند و صاف:موی سر یک دختر خانوم، جزو زیباترین قسمت های بدنش و در واقع اصلی ویژگی دخترونه به حساب میاد. به جرات میتونم بگم که از نظر ما مردها، فرق بین یک دختری که موهاش تا پایین کمرش اومده با اون دختری که موهاش چتری یا پسرونه ست، زمین تا آسمونه. مخصوصا توی ایران که همه در بیرون از خونه حجاب دارند، آقایون دوست دارند بدونن که زیر روسری و شال چه چیزی هست؟ و میشه گفت صد در صد آقایون، وقتی خانومی رو توی خیابون می بینن که موهاش از زیر شال بیرون زده، بهش زل می زنن، چون براشون تحریک آمیزتره!

حتی اگر چهره ی یک دختر متوسط باشه، اما موهاش خیلی بلند باشه، به عنوان یک دختر جذاب جلوه می کنه. و البته بین موها هم ، موهایی که نه فر هستند و نه کاملا لَخت، جذابترند. موهایی که مقداری صاف اما تابدار هستند و بخاطر بلندیشون می تونن از یک طرف شونه به پایین بیفتند، واقعا زیباتر هستند. (ضمن اینکه رنگ طبیعی مو، تا وقتی موها مشکی یا بلوند هستند،قطعا جذابتر از موهای رنگ شده اند.)

2_ اندام ظریف:

میتونم بگم صد در صد آقایون، از خانوم های بسیار چاق بدشون میاد. داشتن شکم و پهلو و پاهای گوشتالو، اصلا مناسب یک دختر 20 تا 30 ساله نیست و هیچگونه جذابیتی برای پسرهای نسل جدید نداره. مگر مردان قدیمی با تفکرات قاجاری که دختران چاق رو می پسندند.

همه ی مردها از خانومهای ظریف اما با اندام متوازن خوششون میاد. در واقع چون بدن یک دختر بعد از ازدواج و ارتباط جنسی ، یکدفعه چندین برابر چاق میشه ، همه به دنبال افراد لاغری هستند که بالاتنه(سینه)ی متوسطی دارند. چون خود سینه ها هم بعد از ازدواج درشت تر از قبل میشه و افتادگی سینه، اصلا برای مردها جذاب نیست. (البته مردان هیکلی و درشت قامت ، ممکنه دنبال زنان هیکلی و قدبلند باشند، اما چاقی مورد پسند هیچ کسی نیست).

3_ دستبند و ناخن:

داشتنِ یک دستبند دخترونه ی رنگی یا یک انگشتر و حلقه ی معمولی، دختر رو خیلی باکلاس و لَوند نشون میده. برای یک پسر، اینجور به نظر میرسه که این دختر خیلی خوش ذوق و هنرمند و خوشتیپه.

ناخن های متوسط هم جزو زینت زن به حساب میاد. ناخن های طبیعی و صاف که به دستان ظریف و انگشتان باریک بیاد. همیشه برای من دخترانی که ناخن هاشون رو مقداری بلند کردند، جذاب تر و دخترونه تر به نظر رسیدند تا کسانی که همیشه ناخن هاشون رو از ته کوتاه می کنند. انگار کوتاهی ناخن، نشون دهنده ی نظم و جدی بودن و رفتار پسرونه ست و ناخن های بلند، نشونه ی رفتار ظریفانه تر و ملوسانه تر!

4_ آرایش کم، تیپ اسپورت و عطر:

مقداری برداشتنِ ابرو و پرزهای اضافی صورت و مقداری رژ لب و پنکک و کرم! به همین سادگی دختر رو جذاب می کنه. اما اگر یک دختری جوش های بدجور، خال های گوشتی یا سیاه و لک و مک روی صورتش داره، حتما باید برداره که حتی اگر چهره ی زیبایی هم داشته باشه، هر یک دونه ی اینها دختر رو نازیبا نشون میده.

از طرفی تیپ و پوشش دختر هرچی که اسپورت تر و امروزی تر باشه ولی جلف و باز نباشه، قطعا جذاب تره. واضح تر بگم: دخترانی که شلوار لی می پوشند، روسری ها یا شال های رنگی سر می کنند، یا اونهایی که چادری هستند، از چادر ملی یا عربی استفاده می کنند، کفش های اسپورت یا بوت می پوشند، و معمولا یک ادکلن خوشبو میزنند، قطعا از افراد کاملا ساده پوش، جذاب ترند.

( برای منزل هم، شلوارهای خونگیِ گشاد و شل و ول یا گرم کن ورزشی و تی شرت های پیرزنی، آزار دهنده هستند. پوشش لباسِ زیر هم برای کسانی که همسر یا دوست پسر دارند، نباید فراموش بشه: شورت های راه راه سفید یا گل گلی و سوتین های مشکی یا قرمز پررنگ ، اصلا جذاب نیستند. )

5_ مقداری عشوه و ناز: 

صحبت با حالت عشوه ای و ناز و کرشمه، برای مردها جذاب تر از صحبت با حالت جدی و معلمیه. مردها دوست دارند که یک خانم، براشون قر و قمیش بیاد و گاهی مقداری ناز کنه. البته ناز کردن با لوس بودن بیش از حد فرق داره، طوری که طرف می فهمه که الان اون خانم درحال ناز کردنه و نیاز به محبت یا توجه بیشتر داره.

(اکثر پسرهای جوون، از دخترهایی که اهل کلاس موسیقی و رقص هستند ، بیشتر از دخترایی که صرفا دانشگاه و کلاس های زبان و جدی رفتند، خوششون میاد.)

6_ مطیع ولی عاقل و نظر دهنده: 

هر مرد و پسری دوست داره که مورد تایید نامزد یا همسرش قرار بگیره و اگر فقط یک تعریف از همسرش بشنوه، صدبرابرش رو بهش بر می گردونه. آقایون دوست دارند که جنس مخالف درکشون کنه و در مواردی که ناراحتند، دخترها فقط شنونده باشند نه نصیحت گر . اما هیچ مردی از همسری که همیشه نظر مثبت مصنوعی داره و هیچ مشورتی در مورد هیچ چیزی نمیده، خوشش نمیاد. مردها دوست دارند که در کنار جنس مخالف، رشد کنند و چیزهایی هم از همسرشون یاد بگیرند.

بنابراین هرچی که خانوم باهوش تر و عاقل تر و صادق تر باشه، برای مرد جذاب تره، نه صرفا یک زن مطیع  بی اراده ی ترسو و ساده لوح که رازدار شوهرش نیست و با کوچکترین ناراحتی، قهر می کنه.

نکته هایی برای جذاب شدن خانم ها

زنان برای جذاب شدن نیازی به هزینه های آنچنانی و تلاش های مداوم ندارند. با کمی تلاش می توانید از نظر ظاهری همان زنی باشید که مردتان در جستجوی آن است.

داشتن موهایی بلند

نیازی نیست که موی خود را تا کمر بلند کنید ، اگر موهای بلند و مرتبی داشته باشید جذاب تر است. اگر موهای بلند دوست ندارید و نگهداری از آن برای تان سخت است ، می توانید موهای تان را به گونه ای کوتاه کنید که بلند تر به نظر برسد.

کفش هایی با پاشنه بلند

مردان عاشق کفش پاشنه بلند هستند. نیاز نیست یک کفش 10-15 سانتی متری بپوشید تا مردتان را تحت تاثیر قرار دهید.
لباسی مانند یک خانم:
برای کامل کردن گزینه بالا یعنی پوشیدن کفش پاشنه بلند ، شما باید یک دامن یا پیراهن انتخاب کنید. مردان دوست دارند زن ها مانند یک خانم لباس بپوشند ؛ آنها کت و شلوار ، بلوز و شلوار را زیاد جذاب نمی دانند.

لبخند ساده

شگفت آور است یک لبخند ساده تاثیر فوق العاده ای روی مردان دارد. بسیاری از زنان اشتباه می کنند و دوست دارند همواره جدی به نظر برسند. سعی کنید همیشه یک لبخند کوچک به لبان خود داشته باشید ، ما انسانها همواره به سمت کسانی جذب می شویم که خوش اخلاق و گشاده رو هستند.

۸ راه علمی برای جذاب‌تر شدن

همه‌ی ما علاقه داریم که مورد توجه قرار بگیریم و در چشم دیگران جذاب‌تر به نظر برسیم. گاهی این تصور وجود دارد که افراد جذاب، به طور ذاتی از این موهبت برخوردار هستند و جذابیت ویژگی منحصر به فردی است که تنها در برخی افراد وجود دارد. در اینجا ۸ راه پیشنهاد شده بر مبنای پژوهش‌های علمی را ارائه می دهیم که با استفاده از آنها می‌توانید جذاب‌تر شوید.

چه چیزی باعث می‌شود تا افراد جذاب، و گاه بسیار جذاب باشند؟ تعمیم دادن محبوبیت بسیار دشوار است. برای نمونه، خلق و خو، تربیت فرهنگی و توانایی فرد در کنار آمدن با دیگران، تصورات کاملا متفاوتی را در مورد جذاب بودن و جذاب نبودن افراد ایجاد می‌کند. پژوهشگران ویژگی‌‌های مشترکی را یافته‌اند که موجب افزایش جذابیت افراد نسبت به دیگران می‌شود. این ویژگی‌‌های مشترک کمک می‌کنند تا دریابیم که چگونه باید خود را به جهان نشان دهیم.

در اینجا برخی از جالب‌ترین موارد علمی را به طور خلاصه بیان می‌کنیم. پیش از بررسی این موارد، در نظر داشته باشید که بخش عمده‌‌‌ای از پژوهش‌‌های علمی، تحت تاثیر مسائل مربوط به تمایل به جنس مخالف بوده و در دنیایی زندگی می‌کنیم که در آن مردم، گاهی اوقات در درجه اول بر اساس ویژگی‌های پیش پا افتاده یا عجیب و غریبی، به دنبال همسر می‌گردند. بنابراین، اگر ویژگی‌‌های خود را در این فهرست نمی‌بینید، ناراحت نشوید.

۱. بامزه باشید

شوخ‌ طبعی بسیار مهم است، به ویژه اگر مردی هستید که با یک زن قرار ملاقات دارد. مطالعه‌های فراوان نشان داده است که خانم‌‌ها، بیشتر جذب مردانی می‌شوند که آنها را می‌خندانند. منطقی است، زیرا خنده احساس خوبی در فرد ایجاد می‌کند. ولی عجیب است که این مزیت در طرف دیگر صادق نیست. زنانی که مردان را می‌خندانند، به هیچ وجه از این برتری برخوردار نیستند. یعنی، مردان توجه زیادی ندارند که آیا همسر آنها می‌تواند آنها را بخنداند یا خیر. آقایان، مشکل کجاست؟

در مورد علت این تفاوت، حدس و گمان‌هایی وجود دارد. انسان‌شناس، گیل گرینگراس (Gil Greengross) در مجله‌ی «روانشناسی امروز» (Psychology Today) می‌نویسد: «اثر حس شوخ‌طبعی بر جذب زنان را تا حد زیادی می‌توان اینگونه توضیح داد که افراد بامزه، اجتماعی‌تر و باهوش‌تر به نظر می‌رسند، و این همان چیزی است که زنان در همسر خود جستجو می‌کنند.»

ولی تا آنجا که به بحث ما مربوط است، بامزه بودن افراد از هر جنسیتی که باشند، صدمه‌‌‌ای به فرصت‌‌های آنها نمی‌زند.

۲. دوستان زیادی داشته باشید

آیا تا به حال متوجه شده‌اید که خودِ گروه‌‌های موسیقی جذاب هستند، در حالی‌ که تک‌تک اعضای آنها به همان اندازه جذاب نیستند؟ خب لازم نیست تعجب کنید. در مطالعه‌‌‌ای در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیه‌گو، مشخص شده است زمانی که افراد در گروهی قرار دارند، جذاب‌تر به نظر می‌رسند. نویسنده، جیمز هامبلین (James Hamblin)، به خوبی این تاثیر جالب را برای نشریه‌ی آمریکایی آتلانتیک (The Atlantic) بررسی کرده است. این حالت به احتمال زیاد به این دلیل رخ می‌دهد که مغز ما چهره‌ی گروهی از افراد را به صورت جمعی پردازش می‌کند، که موجب می‌شود تا هر چهره «معمولی‌تر» و در نتیجه جذاب‌تر به نظر برسد.

نویسنده درو واکر (Drew Walker) و ادوارد وول (Edward Vul) در مطالعه‌ی خود می‌نویسند: «همراه بودن با چند دوست می‌تواند استراتژی خوبی برای رفتن به قرار ملاقات باشد، به ویژه اگر ویژگی‌‌های چهره‌ی آنها یکدیگر را تکمیل کرده و موجب معمولی شدن خصوصیات غیرجذاب فرد شود.»

من زمان زیادی را صرف این مسئله نمی‌کنم که بدانم آیا چهره‌ی دوستان شما در کافی‌شاپ، خصوصیات فردی غیر‌جذاب شما را می‌پوشاند یا خیر. ولی در کل شاید بیرون رفتن با دوستان، نصیحت خوبی باشد.

۳. از حرف‌‌های بیهوده پرهیز کنید

پرسیدن اینکه «چند خواهر و برادر دارید؟»، روش جالبی برای شروع نخستین قرار ملاقات نیست. بنابراین بهتر است که پرسیدن این سوالات اساسی را به فرصت‌‌های بعدی موکول کنید.

آرتور آرون (Arthur Aron) روانشناس دانشگاه ایالتی نیویورک، در مطالعه‌‌‌ای در سال ۱۹۹۷ دو گروه از افراد را جدا کرده و آنها را در دسته‌هایی دوتایی قرار داد، و به هر کدام ۴۵ دقیقه زمان داد تا به مجموعه‌ای از پرسش‌ها پاسخ دهند.

یک مجموعه شامل سوال در مورد مسائل کم‌اهمیت و بیهوده بود و مجموعه‌ی دیگر، از سوالاتی دقیق‌تر تشکیل شده بود. افرادی که سوالات عمیق‌تری پرسیده بودند، ارتباط بیشتری با یکدیگر برقرار کردند و حتی یک زوج، عاشق یکدیگر شدند.

بر اساس پژوهش‌های دانشگاه هاروارد، صحبت کردن در مورد خود، موجب فعال شدن همان مناطق مغزی می‌شود که در زمان رابطه‌ی جنسی و یا خوردن غذای خوب، فعال می‌شود. البته به این معنی نیست که صحبت کردن در مورد خود، واقعا همان حس رابطه‌ی جنسی یا غذای خوب را دارد. در حقیقت این کار موجب ایجاد حس شادی در شما می‌شود. وقتی به کسی که او را دوست دارید اجازه می‌دهید به صورت عمیق در مورد خود صحبت کند نیز موجب شادی او می‌شوید.

۴. حالتی گشاده و پذیرا داشته باشید

به طور خلاصه یعنی دست به سینه نایستید. پژوهشگران دریافته‌اند که حالت‌های بدنی گشاده و پذیرا، و از نظر فیزیکی با اعتماد به نفس، موجب می‌شوند زمانی که کسی را برای نخستین بار ملاقات می‌کنید، جذابیت بیشتری داشته باشید. سعی کنید که با راحتی و آرامش بایستید، زیرا این کار نیز به شما کمک می‌کند (که البته کارایی و فایده‌ی آن فقط به قرارهای ملاقات محدود نمی‌شود).

 

۵. رهبر باشید

بیشتر مردم جذب قدرت می‌شوند. مطالعه‌‌‌ای در سال ۲۰۱۴ نشان داد که افراد در هر گروه، فکر می‌کنند که رهبر گروه از سایر افراد جذاب‌تر است. برای نمونه، بر اساس یک مطالعه، کارمندان یک سازمان در مقایسه با افراد بیرون از آن سازمان مدیرعامل خود را جذاب‌تر می‌بینند.

نویسنده‌ی حوزه‌ی رهبری، کوین نیفین (Kevin Kniffin) و همکاران او نتیجه می‌گیرند که «برخلاف سنت‌های تحقیقاتی، که جذابیت فیزیکی ویژگی ثابتی در نظر گرفته می‌شود، در یافته‌‌های ما، عضویت در گروه اهمیت داشته و ذره‌بینی برای درک جذابیت فیزیکی رهبران آشنا به شمار می‌رود.»

۶. بیشتر لبخند بزنید

همیشه آزاردهنده‌ترین کار این است که به مردم بگویید بیشتر لبخند بزنند. به ویژه به زنان گفته می‌شود که بیشتر مواقع لبخند بزنند. پژوهشگران در سوئیس در دو آزمایش، به بررسی رابطه‌ی میان جذابیت و لبخند زدن پرداختند. آنها دریافتند که هر چقدر لبخند شدیدتر باشد، چهره نیز جذاب‌تر به نظر می‌رسد. در حقیقت، چهره‌ی شاد، نبود جذابیت نسبی را جبران می‌کند.

خلاصه‌ی مطلب این است که در زندگی روزمره، می‌توانید هر حالت چهره‌‌‌ای را که می‌خواهید، داشته باشید. ولی اگر قصد دارید به شخصی ابراز عشق و علاقه کنید، به نمایش گذاشتن مکرر لبخندی گسترده، زیانی نخواهد داشت.

۷. خوب باشید

ما این یکی را دوست داریم زیرا این مورد نیز حسی مشترک است. پژوهشی در کشور چین بر روی ۱۲۰ نفر، نشان داد زمانی که مردم از خوب بودن فردی مطلع می‌شوند، از نظر آنها چهره‌ی او جذاب‌تر به نظر می‌رسد. به گفته‌ی مولفین، یان ژانگ (Yan Zhang)، فنچانگ کنگ (Fanchang Kong)، یانلی زونگ (Yanli Zhong)، و هوی کو (Hui Kou)، « گاهی ویژگی‌های شخصیتی با جذابیت چهره مرتبط می‌شود، یعنی ویژگی‌‌های شخصیتی مثبت موجب افزایش جذابیت چهره شده و ویژگی‌‌های شخصیتی منفی نیز موجب کاهش جذابیت چهره می‌شود.»

بنابراین، اگر شخصی را دوست دارید، با او خوب باشید. در حقیقت، با افرادی که آنها را دوست ندارید نیز خوب باشید. این کار باعث می‌شود تا برای کسانی که دوست دارید، جذاب‌تر به نظر برسید و دنیا جای بهتری باشد.

۸. خودتان باشید

مهم‌ترین عامل، در تعیین چهره‌ی جذاب‌تر برای شما، محیط شماست. یعنی تجربه‌ها و اولویت‌‌هایی که آموخته‌اید که مثلا موجب می‌شود ریش قرمز یا پوست گندم‌گون را دوست داشته باشید و آن را به ژن خود ترجیح دهید. همین حالت در مورد اینکه دیگران شما را چگونه می‌بینند نیز صادق است.

مطالعه‌‌‌ای در سال ۲۰۱۶، بر روی بیش از ۳۰۰۰ نفر نشان داد که در ابتدای هر رابطه، افراد بیشتر جذب شباهت‌ها می‌شوند نه تفاوت‌‌ها، پس احتمالا تظاهر به شخص دیگری بودن، به سود شما نخواهد بود. شاید افرادی وجود داشته باشند که عاشق ظاهر شما شوند، در حالی‌ که افرادی دیگر هیچ علاقه‌‌‌ای به آنها نداشته باشند. شاید هم فردی ترشرو و اخمو باشید، مشکلی نیست. احتمالا کسی وجود دارد که این ویژگی و شخصیت شما برای او بسیار جذاب و وسوسه‌انگیز باشد.

خلاصه‌ای از مقاله پیش‌رو در ویدیوی زیر آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *