قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

رنگ سال 2018-1397 برای دکوراسیون خانه چیست؟

رنگ سال 2018-1397 برای دکوراسیون خانه چیست؟

دراین بخش از مد و زیبایی پرتال بانوان خاتون آنلاین قصد داریم شمار با رنگ مد سال 2018 برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل آشنا کنیم.این موضوع هر ساله برای بانوانی که قصد تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی 2018 منزل خود دارد حائز اهمیت می باشد.لذا امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

رنگ سال 2018-1397 برای دکوراسیون خانه چیست؟

البته ما هنوز وارد سال ۲۰۱۸ نشده ایم؛ اما قصد داریم در رابطه با رنگ های مطرح در سال ۲۰۱۸ با شما صحبت کنیم.

سبز و صورتی

اگر به سبک های دکوراسیون مدرن علاقه مند هستید، لازم است بدانید که در سال ۲۰۱۸ از سبز نعنایی و صورتی برای طراحی دکوراسیون خانه های مدرن استفاده خواهد شد.

صورتی

در سال ۲۰۱۸ رنگ صورتی قدرتی بیش تر  از پیش خواهد داشت و پیش بینی می شود از رنگ صورتی استفاده های بسیاری شود.

به صورت خلاصه می توان گفت رنگ صورتی را دست کم نگیرید.

تناژهای آبی روشن

از آن جایی که دنیای ما پر از هیاهو است، طراحان قصد دارند با استفاده از رنگ آبی کمی از این استرس و هیاهو بکاهند.

به گفته طراحان برتر در سال ۲۰۱۸ از تناژهای روشن آبی برای ایجاد محیطی آرامش بخش استفاده خواهد شد.

اریکا ووفل می گوید « این رنگ علاوه بر آرامش بخش بودن، قابلیت ترکیب با رنگ های دیگر را هم دارد و در نتیجه برای استفاده در طراحی دکوراسیون می تواند انتخاب مناسبی باشد»

زرد پر رنگ و سبز

اگر چه رنگ های آرامش بخش طرفداران خاص خود را دارند؛ اما نباید فراموش کنیم که برخی از افراد هم به رنگ های پر جنب و جوش و گرم علاقه دارند. یکی از این رنگ ها، زرد است که در طراحی داخلی خانه ها استفاده خواهد شد.

طراحان می گویند اگر این رنگ با سبز ترکیب شود، بسیار زیباتر خواهد بود.

آبی و طلایی

اگر به استفاده از رنگ طلایی علاقه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که آن را با رنگ آبی ترکیب کنید.

به صورت کلی استفاده از رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۸ کاربرد بسیاری خواهد داشت. همان طور که در این تصویر می بینید برای طراحی سقف اتاق از این رنگ استفاده شده است. علاوه بر این رنگ طلایی را در فرش هم می بینیم که درکنار رنگ آبی نمایی شیک را ایجاد کرده است.

سبز چمنی

اهمیت رنگ سبز را در سال ۲۰۱۸ فراموش نکنید؛ زیرا استفاده های بسیاری از آن خواهد شد. همان طور که در تصویر زیر می بینید رنگ سبز در طراحی دکوراسیون استفاد شده است.

البته رنگ سبز تناژهای مختلفی دارد که سبز چمنی یکی از آن ها است. به دلیل گسترش تکنولوژی و استفاده از وسایل هوشمند از رنگ سبز برای ایجاد آرامش روانی در افراد استفاده می شود.

انواع ترکیب رنگ های محبوب در سال ۲۰۱۸

حالا در این قسمت می خواهیم انواع ترکیب رنگ های محبوب در طراحی دکوراسیون در سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی کنیم.

ترکیب رنگ های آبی و بنفش روشن برای محیط های مربوط به سنجش سلامت

ترکیب رنگ های زرد و تناژهای مختلف آن با هم برای ایجاد محیطی سرشار از شادی

اگر به دنبال ایجاد محیطی سرگرم کنند هستید، رنگ های نارنجی و آبی را با هم ترکیب نمایید.

ترکیب رنگ های صورتی، سفید و بنفش روشن نیز نشان دهنده محیط های سرشار از تکنولوژی خواهد بود.

رنگ سال 2018-1397 برای دکوراسیون خانه چیست؟

رنگ  مد سال 2018 برای دکوراسیون خانه

بر اساس نظر متخصصان دکوراسیون داخلی خانه تا بدینجای سال برخی رنگ ها بیشترین استفاده را در دکوراسیون خانه داشته اند. برای اینکه از مُدِ این روزها عقب نمانید می خواهم این رنگ های مدرن را به شما معرفی کنم:

اوشن ساید

همانطور که از نام این رنگ مشخص است از اقیانوس الهام گرفته شده است. این روزها کسانی که با ذوق به دکوراسیون خانه خود می پردازند حتی به گوشه و کنارهای اتاق ها نیز اهمیت می دهند. شروین ویلیامز متخصص دکوراسیون خانه اوشن ساید را رنگی فوق العاده دنج برای تمام نقاط خانه می داند. از دیوارها گرفته تا وسائل دکوری خانه را می توانید با این رنگ زیبا کنید.

قرمز چینویزری

ابتدا یک توضیح درباره چینویزی: به تقلید از هنر چینی در دکوراسیون یا ساخت وسائل به سبک غربی چینویزری می گویند. اسکات میچام وود طراح دکوراسیون می گوید: رنگ های برجسته ای مانند همین طیف از رنگ قرمز امسال مُد را برای خود می کنند. رنگ های قدرتمند مانند قرمز چینویزری به طراحی خانه حسی تاثیر گذار می دهند. برای مثال کتابخانه ای که در تصویر بالا می بینید بلافاصله چشم را مجذوب خود می کند.

آلویی تیره

یکی دیگر از رنگ هایی که نشان می دهد دوباره استفاده از رنگ های برجسته بازگشته همین آلویی تیره است. این رنگ را در آشپزخانه روی کابینت ها تا دیگر اتاق های خانه مبل ها و همچنین درهای خانه می توانید مورد استفاده قرار دهید.

صورتی بادسور

این رنگ را می توان ترکیبی از هلویی و سالمونی دانست. طیف های زیبای رنگ صورتی هرگز از مُد نمی روند. این رنگ نه خیلی کودکانه است و نه خیلی شیرین و رویایی حس طبیعی را منتقل می کند و همین عامل جذاب بودنش است.

رقص سالسا

کمپانی پنتوم نام افرای پائیزی را روی این رنگ گذاشته و آن را به عنوان یکی از برترین رنگ های سال معرفی کرده است. استفاده از این رنگ زیبا برای آشپزخانه و مخصوصا کابینت ها بسیار عالی است.

سبز چمنی

رنگ سبزی که کفِ اتاقِ تصویر بالا می بینید یک زمردی تیزه است که هیچ وقت کهنه نمی شود. جفری بیلهابر می گوید این طیف از رنگ سبز سابقه ای تاریخی دارد که تا به امروز هم تازه است و برای من یک رنگ کامل به حساب می آید.

آبی خاکستری

آبی خاکستری همانطور که از نامش مشخص است ترکیبی از آبی و خاکستری است. خاکستری یک رنگ خنثی است و ترکیبش با آبی طیفی زیبا از آبی را تشکیل داده. با این رنگ می توانید یک تغییر اساسی در دکوراسیون خانه ایجاد کنید.

فیروزه ای تیره

رنگ های تیره و جذابی مانند این طیف از رنگ سبز می توانند تاثیر فوق العاده در هال و اتاق خواب بگذارند. در تصویر بالا فیروزه ای تیره را می بینید که در پس زمینه کاغذ دیواری به کار رفته. از این رنگ در مبلمان، پرده و دیگر وسائل خانه نیز می توانید استفاده کنید.

سبز سیبی یا گرینری

شاید این رنگ بیشتر فضاهای خارج از خانه را به ذهن بیاورد اما در دکوراسیون نیز کاربرد دارد. همچنین این طیف سبز از رنگ های منتخب سال پنتوم نیز هست. گرینری چیزی میان رنگی ساده و پیچیده است و همانطور که در تصویر بالا می بینید به خوبی روی دیوار جواب داده. از این رنگ جان دار می توانید در وسائل خانه نیز استفاده کنید.

مشکی ابریشمی

شاید بیشتر ما دوست داشته باشیم حداقل یکی از اتاق های خانه به این رنگ باشد. مشکی همیشه رنگی سنگین بوده که به سادگی می توان تمام رنگ ها را با آن ترکیب کرد. اما مشکی ابریشمی ترکیبی است از خاکستری و مشکی و ما را به یاد سایه می اندازد. سیاه ابریشمی به تیرگی سیاه کامل نیست و می توانید با آن ترکیبی خاص را وارد دکوراسیون خود کنید.

سفید سنگی

اگر نور خورشید کمتر به خانه می تابد می توانید با رنگ سفید آن را به صورت نامحسوس تقلید کنید. همه اتاق های خانه نمی توانند کلی پنجره داشته باشند. وقتی فقط یک پنجره در اختیارتان است با رنگ سفید نور را برای خود دو چندان کنید.

زیتونی

اگر استایل خانه تان بیشتر به سبک سنتی است استفاده از رنگ زیتونی حرکتی به جا است. شاید با خود فکر کنید این رنگ زیادی تیره است و نمی توان رنگ های زیادی را با آن ترکیب کرد اما نگاهی به تصویر بالا بیندازید، واقعا جذاب است و در همین تصویر می توانید کلی ترکیب پیدا کنید.

سایه

سایه رنگ منتخب سال کمپانی رنگ بنجامین مور است. قابلیت زیبا کردن و لایه بندی دکور این رنگ جادویی است. می توانید با به کار بردن رنگ های طلایی به همراه این رنگ روی لوکس آن را به نمایش بگذارید. رنگ نارنجی آن را بولد می کند و با کرم نیز می توانید ملایمش کنید.

زرد کره ای

انواع رنگ زرد دوباره تبدیل به مُدهای دکوراسیون شده اند. از زرد کره ای تا خردلی تیره همه را می توانید به کار ببرید. همانطور که می بینید از دیوارها تا وسائل خانه را می توانید به این رنگ در بیاورید.

تاریک و روشن

شاید اگر برای اولین بار این رنگ آبی را ببینید از آن خوشتان نیاید. اما وقتی روی دیوارها و کابینت ها به کار می رود فوق العاده زیبا است. نکته مهم این است که در استفاده اش زیاده روی نشود.

ابریشمی

طیف های روشنتر رنگ بنفش همگی از رنگ های منتخب سال هستند. در واقع می توان گفت این رنگ چیزی میان زنانه و مردانه، پیر و جوان، اداری و لوکس است. استفاده از این رنگ ملایم و زیبا روی دیوارها عالی است.

قارچی

یکی از رنگ هایی که بسیار برای اتاق خواب مناسب است همین قارچی است. این طیف از رنگ بژ شاید خنثی به نظر بیاید اما تاثیری آرامش بخش دارد. رنگ های نارنجی، خاکستری تیره و آبی نیلی ترکیب های مناسبی برای آن به حساب می آیند.

خاکستری مایل به قهوه ای

درست مانند این است که خاکستری و قهوه ای بچه دار شوند. خاکستری مایل به قهوه ای حس خوبی را به دکور خانه منتقل می کند گویی در جایی دنج نشسته اید. علاوه بر دیوارها می توانید وسائل خانه را نیز به این رنگ زیبا در بیاورید.

گردآوری و بازنشر: خاتون آنلاین

مطالب مشابه:

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک 2016 جدید و شیک

مدل تزیین دکوراسیون داخلی جدید منزل ۱۳۹۵ – ۲۰۱۶

15 مدل طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی با ایده های سال 2017

عکس مدل دکوراسیون آرایشگاه زنانه ایرانی باکلاس 96-2017

رازهایی جالب طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی کابینت+مدل های کابینت آشپزخانه شیک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *