قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

تصاویر مدل مانتو تابستانی دخترانه و زنانه خنک مجلسی 1397

تصاویر مدل مانتو تابستانی دخترانه و زنانه خنک مجلسی 1397

انتخاب مدل مانتویی که کمک کند تا شما ظاهری آراسته و در عین حال زیبا داشته باشید کار نسبتا دشواری است بنابراین بهتر است خانم ها در انتخاب طرح و رنگ مانتوی خود حساسیت لازم را به خرج دهند.

مدل مانتو تابستانی 2018 در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود است و شما می توانید از بین این مدل های متنوع مانتویی شیک و مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

 در تابستان مانتوهای نخی با رنگ روشن که تنگ نباشد بپوشید تا شما را از گرمای هوا مصون نگه دارد.

مدل مانتو نخی تابستانی در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود هستند.

بهتر است مدل مانتویی انتخاب کنید که با فرم اندام و رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان مطابقت داشته باشند.

به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید مانتو راهنمای انتخاب مانتو و نکات مهم در انتخاب مدل مانتو را مطالعه فرمائید.

 یکی از پرکاربردترین انواع لباس هایی که خانم ها و دختران جوان در طول روز با آن سر و کار دارند مانتو است.

مانتوهای زنانه در انواع جنس های مختلف نخی و گیپور و ساتن و …. موجود هستند و شما می توانید با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از مدل مانتو با طرح و جنس و رنگ بی نظیری استفاده کنید.

مدل مانتو تابستانی جدید

مدل مانتو نخی 2018 از انواع مدل مانتوهای مناسب برای فصل تابستان است و اگر شما تمایل دارید در روزهای گرم تابستان از مدل مانتویی خنک و در عین حال زیبا استفاده کنید انواع مدل مانتو نخی می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی

امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند از مدل مانتوهای بلند در مکان های مختلف استفاده کنند. مدل مانتو 2018 نخی بلند در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود است و اگر شما این مدل مانتوها را با کفش و شال و شلوار مناسبی بپوشید شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر می رسید.

مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی 1397

مدل مانتوی بلند نخی در انواع طرح های ساده و کار شده و رنگ های تیره و روشن موجود است که بهتر است رنگ های روشن مانتوهای نخی را برای پوشیدن انتخاب کنید زیرا این رنگ ها گرمای خورشید را کمتر جذب می کنند در صورتی که رنگ های تیره گرمای خورشید را بیشتر جذب می کنند و باعث تعریق زیاد بدن می شوند.

مدل مانتو نخی شیک 98

مدل مانتوی بلند نخی برای خانم ها با قد بلند و معمولی انتخاب مناسبی هستند و اگر شما قد کوتاه هستید بهتر است این مدل مانتوها را با کفش های پاشنه بلند بپوشید تا فرم اندام و تیپ شما متناسب و جذاب تر به نظر برسد.

مدل مانتوی نخی کوتاه 2018

مدل مانتوی نخی کوتاه طرح و رنگ های شیک و متنوعی دارد و این مدل مانتو در بین خانم ها و دختران جوان از محبوبیت زیادی برخوردار است.

مدل مانتو 2018

مدل مانتوی نخی کوتاه را بهتر است از بین طرح هایی انتخاب کنید که با فرم اندام شما مطابقت بیشتری دارد همچنین بهتر است این مدل مانتو را از بین طرح های تنگ و جذب انتخاب نکنید زیرا مانتوهای تنگ و چسبان باعث تعریق زیاد بدن در فصل تابستان می شوند.

مدل مانتو دخترانه خنک

مدل مانتوهای نخی در انواع طرح های ساده و کار شده موجود هستند و شما می توانید طرح این مانتوهای نخی را با توجه به مکانی که قرار است مانتو را در آنجا بپوشید انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید:

ژورنال مدل مانتو حریر دخترانه شیک و مجلسی ویژه مهمونی 2018