قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

مدل کیف دخترانه مجلسی : در ادامه به معرفی معرفی ۱۰ کیف دستی زنانه از بهترین برند های دنیا میپردازیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

هریك از این كیف‌ها داستانی دارد. بسیاری از این كیف‌های دستی برای یك انسان سرشناس اهل مد و مدگرایی ساخته شده‌اند. به عنوان مثال هرمس كیف كلی را برای شاهزاده خانم گریس كلی و كیف بیركین را برای بازیگر خانم جین بیركین ساخته شده و به نام آن‌ها نام‌گذاری شده است. كیف بانو از محصولات شركت كریستین دیور كه نام اصلی آن كنستانس بود، بعدها دوباره نامگذاری شده و آن را به دلیل این كه عكسی از شاهزاده دیانا منتشر شد كه یك نمونه‌ی آن را در دست دارد، به این نام تغییر نام دادند. كری برادشاو كیف باگوتی فندی را ساخت و اكنون كه ۱۵ سال از آن روز می‌گذرد زنان همچنان هوس داشتن آن را دارند.

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

با این كه داشتن جدید‌ترین كیف‌دستی كه به بازار می‌آید، هر زنی را به روز و روی مد نگه می‌دارد، حقیقت این است كه برخی چیزها هستند كه هرگز از مد نمی‌افتند. در حالی‌كه كیف‌های دستی از طراحانی چون هرمس، لوئیس ویتون، كریستین دیور، فندی، گوچی، شنل، پرادا، بوتگا ونتیا و بالنچیاگا همواره خودشان مد را بوجود آورده و مد را به پیش برده‌اند، شما می‌توانید با نگاهی به محصولاتی كه از سال‌ها پیش توسط این شركت‌ها تولید شده حتی از زمان قرن نوزدهم بهترین محصولات آن‌ها را بیابید. همه‌ی این كیف‌های اشرافی در هر فصل بازسازی می‌شوند تا قدیمی‌ترین كلكسیون‌ها را در این زمینه تكمیل كند.همه‌ی این نشان‌ها فقط برای مد بالای محصولات شان مشهور نیستند. بلكه به دلیل قیمت‌های بالای‌شان نیز شهرت دارند. قیمت كیف‌های پر زرق و برق و كلاسیك این نشان‌های تجاری از ۱۰۰۰ دلار تا بالاتر از ۲۰۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. این قیمت‌ها نیز اغلب در حال افزایش هستند و حتی ممكن است در طول یك‌سال بیش از دو برابر شوند. این شركت‌ها قیمت محصولات‌شان را بالا می‌برند فقط به دلیل این كه می‌توانند این كار را بكنند. شاید اشتباه نباشد اگر بگوییم كه خریداری این كیف‌ها نوعی سرمایه‌گذاری در صنعت لباس و مد است. مواد اولیه‌ی درجه یك و دستان هنرمند خبره‌ای كه این كیف‌ها با آن‌ها ساخته می‌شوند، تضمین می‌كند كه سالیان سال می‌توان از این كیف‌ها استفاده كرد. به علاوه این كیف‌ها در روز و شب و تعطیل و غیر تعطیل قابل استفاده‌اند. كیف اسپیدی لوئیس ویتون،‌ كیف چرمی سافیانو و كیف موتورسیكلتی بالنشیاگو دارای بند شانه‌ی اختیاری هستند كه ظاهر آن‌ها را در یك نظر از غیر رسمی به پیچیده مبدل می‌سازد. دوام و همه‌كاره بودن این كیف‌ها ارزش پولی را كه بابت آن می‌دهید دارد و به‌نظر می‌رسد كه دوام آن‌ها تا سالیان سال ادامه خواهد داشت.

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

 10. كیف اسپیدی لوئیس ویتونLouis Vuitton

این كیف سنتی محصول شرمت لوئیس ویتون (Louis Vuitton) نخستین بار در دهه‌ی ۱۹۳۰ رونمایی شد و آن را اسپیدی (به معنای سریع) نام‌گذاری كردند شاید به همین دلیل هم در مدت كوتاهی به سرعت محبوب و فراگیر شد. این كیف كه لبه‌هایی تیره دارد دارای دسته‌هایی از چرم گاو است. شاید شناخته شده‌ترین نسخه ی این مدل همان قدیمی‌ترین نسخه‌ی آن باشد كه با لوگوی معرف ویتون عمده‌ی آن از جنس برزنت اعلا ساخته شده و البته شركت لوئیس ویتون این كیف را در رنگ‌ها و جنس های مختلف تولید و عرضه كرده است.

جنس‌هایی چون پارچه‌های دیوار نوشته‌ها تا چرم طبیعی سنتی و مدل‌های جدیدتری كه هر فصل به بازار می‌آیند. این كیف را یك كیف غیر رسمی میدانند چون می‌توان آن را در یك مراسم غیر رسمی با لباس‌هی غیررسمی مانند تی شرت و شلوار جین به دست گرفت یا بر شانه انداخت و به یك برنامه‌ی اپرا رفت. همچنین این كیف برای انواع سایز‌های بدن مناسب به نظر می‌رسد. اندازه و شكل اسپیدی آن را به كیف بی‌نقصی برای هر زنی تبدیل كرده كه نیاز دارد چیزهای زیادی با خود به همراه داشته باشد.

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

9. كیف موتورسیكلت بالنشیاگا Balenciaga

اگرچه نشان تجاری بالنشیاگا (Balenciaga) در سال ۱۹۱۵ تاسیس شده ولی این شركت تجدید حیات خود را از سال ۲۰۰۳ آغاز كرد. این مربوط به زمانی است كه نیكلاس گسكر كیف موتورسیكلت را به طور اختصاصی برای نمایش در خانه‌ی مد آماده و تولید كرد. كیت موسفل مدل سرشناس عاشق این كیف شد و پس از آن بالنشیاگا تصمیم گرفت كه آن را به تولید انبوه رسانده و به بازار عرضه كند. در نتیجه این كیف و این نشان تجاری به تاریخ هنر مد وارد شدند. این كیف كه یك اثر به روز از یك نسخه ی سنتی است از چرم نرم بسیار سبك و بادوام ساخته شده و دارای آینه های با فریم‌هایی از چرم بر روی آن است كه در كنار آن‌ها جیبی برای تلفن همراه تعبیه شده است. به سگك زیپ‌ها یك بند چرمی با نشان شركت آویخته و دارای دو دسته‌ی نواری بلند است كه قابل برداشتن یا تغییر اندازه هستند. در حال حاضر گران‌قیمت‌ترین كیف موتورسیكلتی ۲٫۰۴۵ دلار قیمت دارد كه البته نسخه‌های كوچكتر آن نیز با قیمت ۱۳۰۰ دلار در بازار موجود‌اند.

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

8. كیف‌های اینترشیاتو شركت بوتگا ونتا Bottega Veneta

بوتگا ونتا (Bottega Veneta) یك نشان تجاری ایتالیایی است كه در عرصه‌ی تولیدات چرمی فعالیت می‌كند. همه محصولات این شركت را با شكل و ظاهر آن و نه با آرم و نشان تجاری آن تشخیص می‌دهند. محصولات این شركت به دلیل سادگی هنرمندانه مشهورند و معنای اسم شركت فروشگاه ونیزی است. شعار مشهور آن ها نیز همین است: ”نیازی به نشان نیست حروف اول نام ما كافی است.“

بنیانگذاران این شركت دو ایتالیایی ونیزی به نام‌های ویتوریو و لورا موتلدو هستند كه آن را در سال ۱۹۶۶ تاسیس نموده و شیوه‌ی جدیدی را در بافتن چرم ابداع كردند. آن ها نام این شیوه‌ی ابداعی خود را اینترشیاتو (Intreccaito) گذارده و از آن پس همین شیوه‌ی تولید محصولات جایگزین نشان تجاری آن‌ها شده و محصولات‌شان به این واسطه شناخته می‌شوند. تكنیك اینترشیاتو برای تولید تعداد زیادی از كیف‌های دستی و لوازم تولیدی شركت بوتگا ونتا به‌كار رفته است. اخیرا كیف نرو نپی وولكانو به همین شیوه و به زیبایی تمام تولید شده كه ۶٫۶۵۰ دلار قیمت‌گذاری شده و به اندازه‌ی قیمت خود دارای ارزش است. البته نسخه‌های ارزان‌تر كیف‌های دوشی آن نیز به حدود قیمتی ۲۵۰۰ دلار در بازار موجود‌اند.

مدل کیف دخترانه مجلسی و اسپرت ویژه مهمانی و نوروز 97

7. كیف سافیانو پارادا Prada

خانه‌ی مد پارادا (Prada) در سال ۱۹۱۳ تاسیس شد ولی شهرتش تا سال ۱۹۷۸ كه میوچیا پارادا اداره‌ی آن را به دست گرفت، چندان فراگیر نبود. سافیانو نوعی چرم فرآوری شده است كه با هاشورهای صلیبی شكل پرجلوه‌تر شده است. همین ساختار باعث شده این چرم بادوام‌تر شده و مقاومت آن را در برابر خش و رطوبت افزایش داده است. مهمترین چیز درباره این چرم آن است كه از آن برای تولید محصولات مجلل و پرزرق و برق استفاده می‌شود. كیف سافیانو دارای دو دسته و یك قفل طلایی است. یك لوگوی پارادا نیز كه به شكل مثلث بوده و با حروف طلایی از بالا تا پایین نوشته شده در گوشه‌ای از آن قرار دارد. هنرمندان مشهوری چون بازیگران خانم هایلی استینفلد و لیندسی لوهان و همچنین خواننده‌ی معروف ریحانا همه در حالی‌كه كیف كلاسیك پارادا را در دست داشته‌اند رویت شده‌اند. كیف‌های سافیانو (Saffiano) در انواع شكل‌ها تولید شده و اندازه‌های آن از كیف پشتی بزرگ تا نمونه‌های كوچك را در بر می‌گیرد. قیمت این كیف‌ها از حداكثر۹۶۶۰ تاحداقل ۱۷۰۰ دلار متفاوت است.

6. كیف بانو‌ی كریستین دیور Christian Dior’s Lady

كیف جدید سنتی بانوی كریستین دیور (Christian Dior’s Lady) به عنوان هدیه توسط همسر رییس جمهور فرانسه براندت شیراك به شاهزاده دیانا اهداء شد. هنگامی‌كه شاهزاده‌ی شیك‌پوش عكسی منتشر شد كه كیف را در دست داشت بلافاصله كیف را به خاطر او بانو نام نهاده و از آن پس موجب تزئین بازو‌های زنان ثروتمند و با سلیقه شده است. هر یك از این كیف‌ها با دست ساخته شده و برای هریك كه به شكل مربعی است لایی نرمی نیز با دست به آن دوخته شده است. قفل این كیف به دو رنگ طلایی و نقره‌ای موجود است و با یك لوگوی دو حرفی سی-دی (حروف اول دو كلمه‌ی كریستین دیور) تزئین یافته است. این در حالی است كه ماده‌ی اولیه‌ای كه شاید مشهورترین كیف بانو با آن ساخته شده چرم اختصاصی دیور از پوست گوساله بوده و البته شما می‌توانید با پرداخت حداكثر ۱۱۸۰۰ دلار این كیف را با جنس پوست مار افعی و نسخه‌ی كوچك غیر چرمی آن را با پرداخت ۱۲۰۰ دلار خریداری نمایید.

5. كیف جكی گوچی Gucci Jackie

كیف جكی گوچی (Gucci Jackie) یكی از چشم‌نواز‌ترین كیف‌های دستی زنانه است كه هرگز از مد نمی‌افتد. این كیف كه محفظه‌ی امنی برای لوازم همراه یك خانم محسوب می‌شود، به نام هنرمند مشهوری كه این كیف به افتخار او در دهه‌ی ۱۹۵۰ ساخته شده یعنی خانم جكی كندی اوناسیس نامیده شد. این كیف با اندكی تغییر شكل در سال ۱۹۹۹ بازآفرینی و به بازار عرضه شد. البته هر دو مدل قدیمی و جدید موجود و قابل خریداری است. این كیف دوش حمل كه واقعا راحت و آسایش‌آور است در گوشه‌ی خود دارای آرم گوچی است كه به شكل قلاب پیستونی است. این كیف كه با دست در ایتالیا ساخته می شود، دارای مدل‌های مختلفی است كه از مواد اولیه‌ی متفاوتی ساخته شده‌اند. گران‌قیمت‌ترین كیف جكی به قیمت ۲۰۴۰۰ دلار به فروش می‌رسد. البته مدل‌های ارزان‌تر كه دارای لوگوی جی جی قدیمی گوچی هستند را تنها با ۱۴۵۰ دلار می‌توان خریداری نمود. همانطور كه از اسمش می‌توان فهمید، جكی دارای ساختاری پیچیده ولی هیبتی خیره كننده است.

4. كیف باگت فندی Baguette

باگت كه یك اثر كلاسیك به روز شده است در سال ۱۹۹۷ توسط سیلویا ونتورینی طراحی و به نحوی ساخته شد كه شبیه یك باگت فرانسوی كاملن و به راحتی در زیر بازو قرار بگیرد. از آن زمان تا كنون بیش از هزار مدل باگت (Baguette) با انواع مواد اولیه از پارچه‌ی جین گرفته تا پوست كره اسب و كروكودیل ساخته شده است. شاید مشهورترین كیف باگت متعلق به شخصیت مشهور داستان‌های مُد كری برادشو باشد كه در فیلم جنسیت و شهر با در دست داشتن یك مدل بنفش پولكی آن نقش‌آفرینی كرد. پس از آن كه این تصاویر پخش شد، كیف باگت بیش از پیش در میان مردم و در محافل مدُ بر سر زبان‌ها افتاد. به مناسبت پانزدهمین سال رونمایی از این كیف كتابی نیز درباره‌ی آن منتشر شد. گران‌قیمت‌ترین كیف باگت به قیمت ۶۲۲۰ دلار به فروش رسیده ولی بهای آن در ارزان‌ترین قیمت به حداقل ۱۴۰۰ دلار نیز می‌رسد.

3. كیف كِلی هِرمِس Hermès Kelly

كیف كِلی هرمس (Hermès Kelly) یكی از نمادهای مد در عرصه‌ی تولید كیف است كه تا ابد باقی خواهد ماند. هیچ كیف دیگری را نمی‌توانید بیابید كه چون كِلی تلویحا نفیس بودن خود را به هر بیننده‌ای اعلام كند. این كیف كه نخستین بار در سال ۱۸۹۲ به عنوان كیف زینی شكل به بازار آمد به مرور تكامل یافته و در نهایت هنگامی كه در سال ۱۹۵۴ به نام شاهزاده‌ی موناكو گریس كِلی نامیده شد. از آن‌زمان هر زنی كه آن را به دست می‌گیرد احساس می‌كند كه یك شاهزاده است. این كیف‌ها كه همه دست‌ساز هستند بین ۱۸ تا ۲۵ ساعت طول می‌شود تا ساخته شوند. گران‌قیمت‌ترین كیف كِلی كه تا كنون به فروش رسیده در دسامبر ۲۰۱۳ در یك حراجی به قیمت ۱۲۵٫۰۰۰ دلار فروخته شد. این كیف كه به نام طرح شمعدانی نامیده شده بود. با این‌حال ارزان قیمت‌‌ترین كِلی را به قیمت ۱۱۰۰ دلار می‌توان خرید.

2. كیف بیركین هِرمِس Jane Birkin

این كیف كه به نام خانم بازیگر مشهور جین بیركین (Jane Birkin) نامیده شد، نخستین بار در ۱۹۸۴ و پس از آن كه خانم بیركین در یك پرواز كاری در كنار مدیر عامل شركت هرمس ژان لوئیس دوماس نشست و به او گفت كه به دنبال پیدا كردن یك كیف آخر هفته‌ی مناسب است، رونمایی شد. دوماس پس از این ملاقات ساخت كیف را براساس یك طرح قدیمی كه به سال ۱۸۹۲ بازمی‌گشت سفارش داد. این كیف نخستین بار از چرم بز و بعدها از انواع مواد اولیه‌ چون چرم پوست گاو، چرم پوست شتر مرغ،‌ پوست سوسمار و كروكودیل ساخته شد. ساخت هر كیف كه با دست درست می‌شود ۴۸ ساعت به طول می‌انجامد. گران‌قیمت‌ترین كیف بیركین ۱۲۰٫۰۰۰ دلار قیمت‌دارد و از پوست كروكودیل درست شده و دارای قفلی از جنس طلای ۱۸ عیار بوده و با تكه‌های الماس تزئین شده است. با این‌حال بیشتر كیف‌های بیركین قیمتی در حدود ۱۱۰۰۰ لار دارند.

1. كیف آویز شنل Chanel flap bag

كیف آویز شنل (Chanel flap bag) خلاصه‌ی همه‌ی كیف‌های سبك سنتی است. این كیف به سادگی طراحی و ساخته شده است. این كیف در سال ۱۹۵۵ توسط خود كوكو شنل كه از به همراه كشیدن كیف دستی خود خسته شده بود و می‌خواست یك چیز شیك برای روی شانه‌اش بسازد طراحی شد. كارل لاجرفورد در ۱۹۸۳ طرح این كیف را اندكی تغییر داد و یك قلاب سنتی سی‌سی روی آن تعبیه كرد. اگر تصمیم دارید یكی از این كیف‌ها را بخرید بهتر است زودتر دست به كار شوید چرا كه تجربه ثابت كرده كه قیمت آن هر سال دو برابر می‌شود. این كیف را به هرقیمتی بخرید یك سرمایه‌گذاری موفق انجام داده‌اید. گران‌قیمت‌ترین كیف آویز شنل در یك حراجی به قیمت ۲۱۶٫۰۰۰ دلار به فروش رسیده ولی نمونه‌های بسیار ارزان‌تری هم هستند كه قیمت آن‌ها از حدود ۲۲۰۰ دلار شروع می شود.

مدل کیف دخترانه مجلسی 2018

 

مدل کیف دخترانه مجلسی شیک

مدل کیف مجلسی دخترانه 97-مدل کیف دخترانه مجلسی نوروز 97

مدل کیف مجلسی دخترانه چرم

مدل کیف مجلسی دخترانه 97

شیک ترین مدل کیف مجلسی دخترانه- مدل کیف دخترانه مجلسی زیبا

مدل کیف دستی دخترانه مجلسی-مدل کیف دخترانه مجلسی ترک

عکس مدل کیف مجلسی دخترانه

مدل کیف مجلسی ورنی دخترانه

مدل کیف های دخترانه مجلسی

مدل کیف دخترانه مجلسی خارجی

مدل کیف دخترانه مجلسی زیبا

مدل کیف دخترانه مجلسی جدید

مدل کیف دخترانه مجلسی 2018

مدل کیف دخترانه مجلسی 97

گردآوری: خاتون آنلاین

مطالب مرتبط:

مدل کیف مجلسی زنانه عید نوروز 1397

مدل های متنوع کیف دستی زنانه شیک ویژه عید نوروز 97

جدیدترین مدل کیف های برند شنل 2017

مدل ست های کیف و کفش جدید زنانه 2017

مدل کیف زنانه بسیار شیک سال 2016 – 1395

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *