قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

مدل مانتو دخترانه ایرانی مزون بابوشکا کالکشن 2018

مدل مانتو دخترانه ایرانی مزون بابوشکا کالکشن 2018

چگونه  انتخاب لباس تابستان با توجه به نوع بدن خود

در حالی که خرید لباس تابستانی به نظر می رسد دلهره آور است چرا که از بسیاری از سبک ها، رنگ ها و اشکال برای انتخاب وجود دارد، هنگامی که شما می دانید آنچه که شکل بدن شما است، انتخاب لباس بسیار آسان تر است.

اگر مطمئن نیستید که نوع بدن شما چیست، به منظور تعیین شکل بدن خود، این راهنما را بررسی کنید .

 علاوه بر این، هنگامی که لباس تابستانی مناسب را در اختیار دارید و به شما ملحق می شود، آیا شما به یک مناسبت خاص مراجعه می کنید و یا به دنبال لباس های تعطیلات هستید، احساس بسیار بیشتری خواهید داشت. در اینجا من انتخاب لباس تابستان در فروشگاه ها در حال حاضر با توجه به اشکال اصلی بدن است.

لباس تابستانی برای اشکال سیب

اگر تمایل دارید وزن خود را در اطراف شکم تان قرار دهید، احتمالا یک شکل سیب است. کلید این است که لباس هایی را انتخاب کنید که به شکم شما نمی چسبد، اما بر روی آن غلبه می کند. به این ترتیب، شما می توانید بخش هایی از شما را پوشش دهید که شما در اطراف خود اطمینان ندارید و پاهای شیک خود را نشان می دهید.

توجه داشته باشید که سبک های تغییر است که بر بدن تردید، به جای چسبیده به هر کانتور! سبک های طول زانوم گوساله ها را نشان می دهد.

لباس تابستانه برای مستطیل

اگر شانه ها و باسن های شما یکسان هستند، اما بین آنها و کمر شما تفاوت وجود دارد، پس شما باید یک لباس تابستانی برای شکل مستطیل داشته باشید. اکثر اشک های لباس می تواند برای شما کار کند.

شما می توانید انتخاب کنید که این واقعیت را نادیده بگیرید، کم کم در زیر وجود دارد و انتخاب لباس تغییر یا سبک تراپز مانند شکل سیب، و یا شما می توانید با یک لباس توهم برای ایجاد منحنی که در آن وجود ندارد، مانند این زیر که از الگوهای و پانل های استراتژیک استفاده می کنند تا منحنی ها ایجاد کنند.

به دنبال الگوهای راهبردی، راه راه ها، جیب ها و رفلکس ها برای شکل دادن به شکل خود باشید.

مدل مانتو ۲۰۱۸

لباس تابستانی برای شکل سفارشی

لباس تابستانی را انتخاب کنید که دارای کمربند مشخص است. آنها لزوما نیاز به داشتن یک کمربند ندارند، اما باید شکل خود را دنبال کنند. به این ترتیب، باریکترین نقطه خود را نشان می دهید و خود را در معرض سنگین تر از آنچه در واقع هستید نیست.

من همیشه فکر می کنم hourglasses به ویژه زیبا به نظر می رسد زمانی که آنها برخی از زرق و برق مدرسه هالیوود مدرسه قدیمی و لباس به عنوان اگر آنها ماریول مونرو استراحت در سنت تپه! سبک روستای Essex، دارای 40 + سبک خاص، قطعا این سبک را به یک جاده می دهد.

مدل مانتو جدید

لباس تابستانی برای شکلات گلابی

شکلات گلابی بر روی کمر و ران ها تاثیر می گذارد، اما معمولا دارای کمر بند تریلی و شانه های زیبا و شفاف است. انتخاب یک سبک بدون آستین مناسب و فرسوده، به شما امکان می دهد تا نیمه بالای بدن خود را نشان دهید، توجه کنید به سایه های تیز و کمر باریک، در حالی که دامن کامل هر چیزی را که مطمئن نیستید پنهان می کند.

Eliza J یک نام تجاری خوب است تا نگاهی به لباس های مناسب و پررنگ داشته باشد. آنها می توانند با ژاکت جین مورد علاقه و صندل و یا کفش های ورزشی، و یا شما می توانید آنها را با پاشنه و کیسه کلاچ برای رویدادهای تابستانی تیم.

مدل مانتو 2019

لباس تابستانی برای مثلث معکوس

اگر مثلثی معکوس دارید، شانه هایتان از بقیه شان گسترده تر است. برای ایجاد تعادل، می توانید از گردن های کمرنگ استفاده کنید و مواد کمتری را در بالای سر قرار دهید.

خط گردن گردن معمولا در شکل مثلثی معکوس ظاهر می شود، زیرا دارای اثر لاغری بر روی بدن فوقانی است و در عین حال شانه های شاد و بازوهای تیز نشان می دهد. من به خصوص الگوهای هندسی این لباس MIDI را دوست دارم، که به آسانی می تواند به عنوان یک لباس تعطیلات پوشانده شود، و یا با پاشنه هایی در هر رنگی برای احزاب تابستانی.

مدل مانتو اسپرت دخترانه 2019

مدل مانتو تابستانی گلدار دخترانه

مدل مانتو تابستانی بنفش

مدل مانتو تابستانی یاسی رنگ

مدل مانتو تابستانی مشکی

مدل مانتو تابستانی سبز رنگ

مدل مانتو تابستانی رنگ آبی

جهت مشاهده مدل های بیشتر به پیج اینستاگرام مزون بابوشکا مراجعه کنید

> babushka.house@ <<

بیشتر بخوانید:

ژورنال مدل مانتو حریر دخترانه شیک و مجلسی ویژه مهمونی 2018

تصاویر مدل مانتو تابستانی دخترانه و زنانه خنک مجلسی 1397